Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: jaka niania elektroniczna

26 lis 2013, 20:26

dla mnie fajnym rozwiązaniem jest aplikacja na telefon elektroniczna niania nanny, nie trzeba kupować żadnych urządzeń, wystarczy telefon i laptop, a działa praktycznie tak samo. co więcej, ma też fajne opcje dodatkowe, np. czytanie bajek albo puszczanie głosu rodzica do snu.

bunia92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 30 sty 2014, 13:13

Re: jaka niania elektroniczna

03 lut 2014, 11:01

Ja korzystam na razie z monitora oddechu Angelcare, który m także funkcję niani. W mieszkaniu niania się sprawdza, jestem zadowolona.

samiljanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2014, 14:51

Re: jaka niania elektroniczna

04 lut 2014, 15:01

A to ciekawe, nie słyszałam jeszcze o niani w telefonie :D Czasami aż przeraża, jak szybko technika idzie do przodu :)

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: jaka niania elektroniczna

11 lut 2014, 13:31

przeraża? mnie tam cieszy i to bardzo :P wszystko da się zrobić. w tej aplikacji nanny najlepsze jest to, że możesz posłuchać malucha, który jest w domu, a Ty biegasz po mieście i coś załatwiasz. wystarczy dostęp do internetu. trochę to straszne, ale czasem sprawdza się też przy kontroli prawdziwej niani, w sensie, że osoby, która się dzieckiem zajmuje, jak nas nie ma w domu. dużo fajnych opcji. warto zatem sprawdzać nowinki technologiczne, bo bardzo przydają się młodym rodzicom ;)


Alamaj
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 29 lis 2013, 17:56

Re: jaka niania elektroniczna

26 lis 2015, 14:42

Moja mama długo nabijała się z nas, że chcemy kupić elektroniczną nianię, twierdząc,
że przecież za jej czasów nie było takiego sprzętu i rzadko kiedy dzieciom cokolwiek się działo.
Ale mnie to "rzadko" nie do konca przekonuje.
Nawet ostatnio wpadłam na artykuł http://optimisci.pl/50-sposobow-na-bezp ... go-dziecka o bezpiecznym domu dla małego dziecka, i tam jak byk w punkcie nr 1 mówią o tym jak wazna jest elektroniczna niania - no niestety ale my same nie jesteśmy w stanie być 24 h na nogach.
A urządzenie owszem , a jak do tego dorzucić artykuły o śmierci łóżeczkowej, która zdarza się rzadko ale jednak,
to chyba żadna z mam nie chciałaby być w grupie "rzadko"...
Taka konkluzja mnie naszła.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość