Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

24 paź 2015, 15:33

Nie chciałabym mieszkać w mieszkaniu. Zdecydowanie bardziej wolę mieszkać w swoim domu i powoli się do tego przygotowuję. Ostatnio zamawiałam bezpłatny katalog z http://www.e-domy.com.pl/male_domy.html i kilka projektów mnie bardzo zaciekawiło. Podobają mi się domy piętrowe z garażem na dwa auta. Świetna sprawa.

AnnaDrok
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2015, 17:20

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

25 paź 2015, 10:38

trudna sprawa tak naprawdę, bo wszystko zależy od tego na jakim się jest poziomie, ile się ma kasy i jakie potrzeby. My na przykład szukając nieruchomości Płock od razu szukaliśmy domu, to jedna duuuużo pracy ;) trzeba mieć świadomość.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

26 paź 2015, 12:22

Myślę, że to zależy od tego jak wielką chcemy mieć rodzinę. W niektórych przypadkach dom może się okazać bardziej sensownym rozwiązaniem.

sonjablade
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2015, 07:17

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

26 paź 2015, 19:44

obojętnie w co byśmy nie zainwestowali nie zapominajmy jak ważne jest ubezpieczenie mieszkania ;-)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

12 lis 2015, 10:34

Faktycznie, ubezpieczenie to dość ważny aspekt. Szczególnie jeśli decydujemy się na nowe mieszkania Warszawa ze sprzedaz-mieszkan.eu. A co do kwestii wyboru: mieszkanie czy dom, to uważam, że każdy musi samodzielnie dokonać wyboru. Wszystko będzie zależało od naszych potrzeb i finansów.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

22 lis 2015, 18:53

ja bym wybrala mieszkanie bo na pewno są tansze koszty mieszkania niz w domu :)

eren
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 03:04

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

24 lis 2015, 01:35

Wika, zanim podejmiesz decyzje o kupnie inwestycji. Sprawdź razem z mężem jej lokalizacje. Możesz to zrobić wchodzą na hydroportal http://mapy.isok.gov.pl/imap/ , znajdziesz na nim udostępnione mapy zagrożenia powodziowego i mapy ryzyka powodziowego. Decyzja oparta o informacje z tych map będzie na pewno bardziej świadoma.

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

26 lis 2015, 15:57

obojętnie w co byśmy nie zainwestowali nie zapominajmy jak ważne jest ubezpieczenie mieszkania
Wiadoma sprawa:) są w necie porównywarki np.kalkulator cuk, który wskazuje jaka polisa jest najkorzystniejsza.Wtedy ma się pewność, że się nie przepłaci.

Awatar użytkownika
Witoslawa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2015, 01:46

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

26 lis 2015, 22:19

Jeżeli ma to być forma inwestycji to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie mieszkanie. Oddanie w najem albo sprzedaż mieszkania w dobrej lokalizacji to nie jest żaden problem. Chętni szybko się znajdą. W przypadku domu jednorodzinnego może być problem. Wynajęcie domu jest bardzo trudne. Sprzedaż jest oczywiście możliwa, ale znalezienie zdecydowanego kupca może zająć sporo czasu. Oczywiście mówiąc o mieszkaniach mam na myśli przyzwoite lokalizacje i dobry stan techniczny. My kupiliśmy sobie mieszkanie na Mokotowie bezpośrednio u dewelopera http://apm-development.com.pl Była to niezła okazja biorąc pod uwagę lokalizację i mamy zamiar pomieszkać tam jeszcze parę lat. W przypadku, gdy rodzina nam się powiększy zmienimy mieszkanie na większe po sprzedaży tego obecnego ;)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

14 gru 2015, 18:30

Wiadoma sprawa:) są w necie porównywarki np.kalkulator cuk, który wskazuje jaka polisa jest najkorzystniejsza.Wtedy ma się pewność, że się nie przepłaci.
Korzystałam z niej, nawet można polisę online zamówić:)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość