TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Prezent

14 paź 2015, 11:25

Ubranie to zawsze dobry pomysł na prezent. Zwłaszcza dla kobiety.

bukmarza77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 22 lip 2015, 22:58

Re: Prezent

14 paź 2015, 16:58

Ja bym się z takiego karnetu bardzo ucieszyła :) I na pewno nie poczułabym się dotknięta. A jeżeli sama również dotrzymałaby mi wtedy towarzystwa, byłoby już idealnie :) W końcu nie ma lepszego prezentu, niż ofiarowany czas osoby, z którą się przebywać lubi :)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Prezent

15 paź 2015, 15:27

Co do odzieży,to czasem będzie ona ryzykownym prezentem,ponieważ musimy trafić w gust danej osoby,czyli tym samym bardzo dobrze ją znać. Ze swojej strony polecam dobre i stylowe obuwie,co sądzicie o takim prezencie?

Awatar użytkownika
roscisl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2015, 18:29

Re: Prezent

17 paź 2015, 13:10

ja bym nie chciała dostać jako prezentu wizyty u wróżki, przede wszystkim nie wierzę w takie rzeczy, a dodatkowo nie chciałabym tam iść, co do samego spa to myślę, że jest to świetny prezent, szczególnie jeśli jest to na więcej niż jeden zabieg, jestem pewna, że osoba będzie zadowolona szczególnie po wszystkich zabiegach :) oprócz tego możecie też pomyśleć nad jakąś kartą podarunkową do jakiejś fajnej drogerii czy do jakiegoś sklepu z ubraniami czy butami :) ewentualnie coś z biżuterii również byłoby udanym prezentem :)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Prezent

30 paź 2015, 15:04

Ha ha ja też nie :D Nie wierzę we wróżby i nie chciałabym wiedzieć co mnie niby tam czeka. Kupując prezent staram się dobrać go odpowiednio do danej osoby. Np mojej mamie z pewnością radość sprawiłyby pędzle do makijażu hakuro z http://puderek.com.pl/25_hakuro Z kolei siostra ucieszyłaby się z jakiejś nowej ksiażki. Każdy ma swoje zainteresowania i warto brać je pod uwagę wybierając prezent. Pamiętajcie o tym zwłaszcza, że święta tuż tuż.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Prezent

03 lis 2015, 15:06

Nie podobają mi się te kolczyki, no ale to pewnie rzecz gustu.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Prezent

11 lis 2015, 12:30

Faktycznie to nic innego jak tylko kwestia gustu,Ty najlepiej znasz swoją przyjaciółkę i wiesz czy akurat spodobają jej się kolczyki z bursztynem,do nich można dobrać także zawieszkę w podobnej tonacji kolorystycznej oraz wzorze. Sam pomysł moim zdaniem jest bardzo ciekawy.

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Prezent

07 gru 2015, 10:32

Pewnie, że każdy lubi coś innego, ale ja uważam, że dobry kosmetyk zawsze się przyda. Nawet jak nie znamy konkretnie np. typu cery to można wybrać coś uniwersalnego. W Miodowych Kontynetach widziałam na przykład kosmetyki bazujące na miodzie. Mają nawet specjalne zestawy prezentowe http://miodowekontynenty.pl/pl/c/Zestawy-prezentowe/71. Takie kosmetyki mają działanie antybakteryjne, nawilżające i wygładzające. Ja uważam, że będzie ok na prezent.

kacha34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:25

Re: Prezent

07 gru 2015, 11:28

Też bym postawiła na biżuterię.Można teraz kupić piękne, srebrne wyroby np. tutaj http://www.kuzniasrebra.pl/, w dobrych cenach. Wiesz jak wygląda koleżanka więc z pewnością dobierzesz coś do jej stylu. A wypadem do spa (jeśli jak piszesz, jest nadwrażliwa) może być urażona.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Prezent

07 gru 2015, 12:05

Tutaj mogę się zgodzić,każda kobieta lubi wyglądać modnie,ładnie i elegancko,ale poniekąd urodę kształtują również kosmetyki,wiec polecam te dobrej jakości, w 100% skuteczne i sprawdzone z dodatkiem naturalnego kolagenu- znajdziecie je na naszej stronie Lagenko.pl

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość