Awatar użytkownika
miotk25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 paź 2015, 21:13

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

19 lis 2015, 20:50

Ja uwielbiam robić zakupy w sieci, mój ulubiony to sklep n-fashion pasujący do mojego stylu, zwłaszcza jeśli chodzi o ubiór do pracy, ale również dlatego że lubię dobrej jakości ubrania kaszmirowy sweter czy delikatna jedwabna bluzka.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

19 lis 2015, 22:03

Ja także bardzo lubię zakupy internetowe. Wolę je od chodzenia po galeriach.

kotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2015, 13:25

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

23 lis 2015, 18:38

Oj można by było wymieniać i wymieniać... Ja ostatnio przerzuciłam się na sklepy internetowe i powiem wam że nawet chyba lepiej jest robić zakupy w necie jeśli chodzi oczywiście o ubrania czy obuwie. Jest na pewno więcej promocji i co ważniejsze masz więcej czasu dla siebie:) owszem nie zawsze się trafi w rozmiar ale od czego są zwroty. Ale wracając do tematu polecam was laski sklep sukienkowo.pl, mosquito, szafomania, deezee - jest to sklep obuwniczy. Oczywiście kupuję również w sklepach sieciowych takich jak mohito czy H&M jak również reserved czy Monnari.

karkosz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 24 lis 2015, 11:46

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

24 lis 2015, 11:54

Jesli chodzi o odziezowe, to ja zazwyczaj kupuje w sieciowkach...bardzo sie ciesze, ze teraz sieciowki sa rowniez online, bo najbardziej lubie wlasnie ten sposob zakupow :) Ostatnio nawet bielizne kupuje online - polecam sklep http://www.e-lady.pl - super jakosc :)

Awatar użytkownika
KamilaW
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2015, 14:20

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

25 lis 2015, 14:41

Mohito, H&M, Bershka

malami21
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:24

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

16 gru 2015, 23:07

Może Yosh? Maz tamo oferty z bardzo wielu marek oraz sklepów w jednym miejscu. Na blogu sklepu można znaleźć również różne porady np. propozycje stylizacji na wigilie http://blog.yosh.pl/2015/12/04/wigilijna-stylizacja/

kieubie
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 26 paź 2015, 14:07

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

21 gru 2015, 14:47

sklepy internetowe to mój żywioł

Gallantry
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 29 gru 2015, 11:06

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

29 gru 2015, 11:35

Do grona dobrych i godnych zaufania sklepów internetowych można zaliczyć również www.Gallantry.eu gdzie znajdziecie szeroki wybór galanterii skórzanej w rozsądnej cenie.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

30 gru 2015, 08:12

A ja obecnie poluje na wyprzedaże ! Przejrzałam sobie ofertę wielu sklepów oraz powiem Wam,że jeśli szykujecie się na jakieś promocje to najlepiej jest właśnie teraz bo w sklepach obecnie są najlepsze przeceny. Ciuszki są tańsze o 50%. Nie polecam natomiast czekać do oporu na promocje 70% z uwagi na to,że zostają już albo bardzo duże albo bardzo małe rozmiary oraz wszystko co ciekawsze jest już wykupione.

Bardzo fajny jest sklep Gomez;
http://gomez.pl/pl/
Aktualnie mają tam spore wyprzedaże na ciuchy znanych marek takich jak Boss czy Tommy HIlfiger. Ostatno zastanawiam się nad jednym płaszczem.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

31 gru 2015, 09:12

No teraz szaleństwo wyprzedaży. Ja póki co nie śpieszę się z zakupami. Jakoś tak wolę lumpeksy.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość