Awatar użytkownika
bonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2015, 13:29

Wysyłka i pakowanie spacerówki

28 gru 2015, 13:37

Po nowym roku będę sprzedawać spacerówkę po swojej córce. Chcę wystawić wózek na jakiś stronkach w necie.
Tylko czy możecie mi powiedzieć w jaki sposób najlepiej wysłać ten wózek? Kurier? Poczta?
No i przede wszystkim jak go zapakować? Niestety nie posiadam już oryginalnego opakowania/kartonu po wózku. Podpowiedzcie coś proszę.

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Wysyłka i pakowanie spacerówki

28 gru 2015, 14:59

Taki karton albo kup, albo popytaj w pobliskich marketach czy Ci dadzą :ico_haha_02: Musi być tylko w miarę sztywny bo jednak wózek jest ciężkim przedmiotem. Wózek złóż, koła jeśli się da to odepnij, poodczepiaj wszystkie elementy od wózka i zapakuj je w jakiś osobny worek. Wszystko wkładasz do kartonu i zabezpieczasz go np folią bąbelkową. Można też użyć np starych gazet. W każdym razie zabezpiecz wózek tak, żeby nic w środku nie latało :ico_oczko:
Co do pytania czym będzie najtaniej to ja bym wysyłała przez jakiegoś taniego kuriera. Inaczej może to sporo kosztować :-)

Awatar użytkownika
bonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2015, 13:29

Re: Wysyłka i pakowanie spacerówki

28 gru 2015, 22:49

Oo, dzięki. Myślę, że karton bez problemu dostanę w pobliskim sklepie. Foli bąbelkowej mam sporo, po zakupie telewizora.
A możecie jeszcze podsunąć jakiś tanich kurierów, bo ja nie jestem zbytnio zorientowana w tym temacie. Szczerze mówiąc poza listami na poczacie, to jeszcze nigdy nie wysyłałam nic innego.

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Wysyłka i pakowanie spacerówki

29 gru 2015, 14:26

A możecie jeszcze podsunąć jakiś tanich kurierów, bo ja nie jestem zbytnio zorientowana w tym temacie.
U mnie w firmie wysyła się bardzo dużo paczek, i wszystko idzie przez portal wysylajtaniej.pl - moja szefowa to straszna sknera, więc przy wyborze sugerowała się pewnie wyłącznie ceną wysyłki paczek :P możesz sobie sprawdzić tą stronkę.

Awatar użytkownika
bonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2015, 13:29

Re: Wysyłka i pakowanie spacerówki

30 gru 2015, 13:33

U mnie w firmie wysyła się bardzo dużo paczek, i wszystko idzie przez portal wysylajtaniej.pl - moja szefowa to straszna sknera, więc przy wyborze sugerowała się pewnie wyłącznie ceną wysyłki paczek :P możesz sobie sprawdzić tą stronkę.
Sprawdziłam ich cennik. Fajna opcja że można wpisać wagę i wymiary paczki i od razu wyskakuje cena za wysyłkę. Faktycznie tanio.

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Wysyłka i pakowanie spacerówki

23 lut 2016, 19:36

to jest dobra sprawa zlecenie wysyłki komuś jak i tak jedzie samochodem w tę stronę. Na jadezabiore kiedyś właśnie ja tak dawałam przesyłkę dla siostry, a tam ludzie się ogłaszają jak jadą gdzieś i można się dogadać z nimi, zabierają właśnie twoja paczkę i raczej jeszcze tego samego dnia przesyłka jest na miejscu. Szybciej i bezpieczniej, bo na poczcie czasami paczki giną,a kurier drogi raczej, szczególnie przy wysyłce takiej dużej rzeczy

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Wysyłka i pakowanie spacerówki

10 mar 2016, 09:29

kwesta zapakowania wózka aby był bezpieczny,faktycznie dla osoby która nie ma doświadczenia w tym względem nie,może być dosyć trudna,natomiast co do samej wysyłki to polecam dobrą firmę kurierską,plus dodatkowo warto ubezpieczyć przesyłkę,wtedy mamy spokojną głowę.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość