jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Praca magisterska - jak odzyskać utracone dane?

26 gru 2015, 16:31

Cześć, pilna sprawa! Moja koleżanka do końca następnego tygodnia musi oddać swoją pracę magisterską. Ale tak się stało, że pendrive, na którym była zapisana jedna aktualna kopia jej pracy, został uszkodzony i w ogóle nie jest teraz wykrywany przez komputer. Ona w panice szuka osoby, która może jej pomóc i poprosiła mnie, żebym napisała na forum. Wiadomo, że czasu na napisanie nowej pracy nie ma. Macie może jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Praca magisterska - jak odzyskać utracone dane?

27 gru 2015, 00:39

miałam podobną sytuację, straciłam zdjęcia z ważnej sesji z karty SD i też wtedy myślałam, że na tym moja kariera fotografa się skończy. Ale po poleceniu kolegi zwróciłam się o pomoc do spyshopu, który świadczy usługę polegającą na odzyskaniu danych. za tydzień już miałam wszystko na swoim mailu. Być może twojej koleżance też będą w stanie pomóc.

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Praca magisterska - jak odzyskać utracone dane?

27 gru 2015, 13:44

miałam podobną sytuację, straciłam zdjęcia z ważnej sesji z karty SD i też wtedy myślałam, że na tym moja kariera fotografa się skończy. Ale po poleceniu kolegi zwróciłam się o pomoc do spyshopu, który świadczy usługę polegającą na odzyskaniu danych. za tydzień już miałam wszystko na swoim mailu. Być może twojej koleżance też będą w stanie pomóc.
Jak dobrze, że odpisałeś :ico_sorki: Czy ta firma tak się nazywa? Muszę wiedzieć żeby przekazać koleżance.

Awatar użytkownika
Nickol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:35

Re: Praca magisterska - jak odzyskać utracone dane?

28 gru 2015, 00:49

Też bym chętnie więcej dowiedziałam się o tej usłudze odzyskania utraconych danych. Coś takiego zawsze się przyda, zwłaszcza obecnie, kiedy wszystko jest przechowywane na komputerze albo na różnych nośnikach pamięci :-)

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Praca magisterska - jak odzyskać utracone dane?

29 gru 2015, 01:19

tak, to jest sklep, który nazywa się spyshop. Jest naprawdę godny zaufania i cena za tą usługę adekwatna. na ich stronie internetowej jest zakładka poświęcona odzyskiwaniu utraconych danych, można tam przeczytać więcej szczegół. ;-)

malinaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2016, 14:28

Re: Praca magisterska - jak odzyskać utracone dane?

20 lut 2016, 14:57

Ja szukałabym jakiegoś speca od odzyskiwania danych. Swoją drogą tak ważne pliki powinno się przechowywać na więcej niż jednym nośniku.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość