Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Dobry fryzjer z Łodzi

07 gru 2015, 11:05

Kochane pomozcie!! mam koszmarne doswiadczenia z fryzjerami. bylam juz u tych tanszych, srednio drogich i drogich. w swoim dwudziestoletnim zyciu nie udalo mi sie uzyskac u fryzjera fryzurki (chodzi mi o ciecie) zebym byla na drugi dzien zadowolona i sama nie musiala poprawiac.

moze wy znacie jakiegos dobrego fryzjera w Łodzi ktory scial by mnie dobrze i przy okazji doradzil jakas fryzurke. niewazne ile bedzie kosztowal byleby byl cudotworca heh.... o ile to mozliwe

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Dobry fryzjer z Łodzi

07 gru 2015, 15:57

Widocznie duża z Ciebie wybredziocha... Powiem Ci,że sama równiez miałam problemy ze znalezieniem odpowiedniego fryzjera... Zawsze coś mi się nie podobało. Coś mi nie odpowiadało. W końcu znajoma poleciła mi salon fryzjerski Aspasja na ulicy Inflanckiej:
http://www.aspasja.pl/?100/fryzjerstwo-damskie - tutaj masz kontakt. Dziewczyny są naprawdę świetne oraz mają tam dobre ceny. Chodzę tam co drugi miesiąc na farbowanie oraz co miesiąc na scięcie tak wiec jestem ich stałą klientką. Dla stałych klientów mają tam dobre zniżki tak więc można sporo zaoszczędzić.

Zastanawiam się również czy nie zrobić sobie tam ombre. Fajnie to wygląda .

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Dobry fryzjer z Łodzi

08 gru 2015, 14:19

Ja zazwyczaj wybieram fryzjera z polecenia, ale też sprawdzam jak wygląda salon. Profesjonalne fotele fryzjerskie pro-sprzet.pl, meble, wyposażenie, używane kosmetyki - to też ważne.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Dobry fryzjer z Łodzi

02 sty 2016, 15:50

Niestety w nie znam żadnego fryzjera z łodzi. Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Krakowa i też szukałam fryzjera. najlepiej popytać wśród znajomych, oni zazwyczaj znają zaufane salony fryzjerskie. Mi ostatnio polecono ten saon http://www.hairdesign.pl/ na Karmelickiej. Chyba się wybiorę w połowie miesiąca bo moje włosy nie wyglądają ostatnio za ciekawie.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Dobry fryzjer z Łodzi

25 cze 2020, 07:12

Macie tam wszystkie istotne elementy - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl
Ogólnie należy zwracać uwagę na wiele kwestii, ale prostymi krokami da się zdziałać naprawdę wiele.
Cudów się od razu nie spodziewajcie. Tutaj po prostu znaczenie ma sporo kwestii.
Tego się pilnujcie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość