koliberek001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2014, 17:14

podwojny podbrodek!!!! jak sie pozbyc??? :(

11 sty 2016, 16:12

witam wszystkich. mam okropny problem… zrobil mi sie podwojny podbrodek. mam juz swoje lata, wiem ze takie rzeczy z twarza sie po prostu pojawiaja z wiekiem, ale strasznie to wyglada… nie wiecie jak sie tego pozbyc? probowalam “cwiczen” ale efekty sa znikome… czy znacie jakies inne sposoby zeby sobie z tym poradzic? kremy, balsamy, oklady, zabiegi… cokolwiek. juz jestem zdesperowana, w lustro patrzec nie moge :(

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: podwojny podbrodek!!!! jak sie pozbyc??? :(

12 sty 2016, 12:46

dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Jak nie możesz ic z tym zrobić to albo idź do jakiegoś dietetyka albo do kosmetyczki na zabiegi wyszczuplające.

ewania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:33

Re: podwojny podbrodek!!!! jak sie pozbyc??? :(

12 sty 2016, 14:39

Według mnie kremy i inne specyfiki niewiele pomogą. Słyszałam natomiast o liposukcji laserowej i ponoć rewelacyjnie redukuje drugi podbródek.

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: podwojny podbrodek!!!! jak sie pozbyc??? :(

13 sty 2016, 15:29

to chyba genetyczne po prostu. o kremach zadnych nie slyszalam, pierwsze co pomyslalam to operacja wlasnie ale nie mam pojecia nawet jak by tego szukac.

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: podwojny podbrodek!!!! jak sie pozbyc??? :(

20 sty 2016, 16:36

Operacja nie jest konieczna :) Możesz spróbować skorzystać z zabiegów modelujących owal twarzy, takich jak np. Trilipo Maximus Med. Więcej na jego temat możesz poczytać tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/maximus-trilipo-rf-dma/ Są tam też zdjęcia efektów zabiegu :) Urządzenie, za pomocą którego wykonuje się zabieg, emituje fale radiowe, które podgrzewają skórę właściwą. W wyniku wzrostu temperatury skracają się włókna kolagenowe, dzięki czemu twarz jest jędrniejsza, wygląda na młodszą i zdrowszą. Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie zabiegu - chętnie odpowiem!

koliberek001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2014, 17:14

Re: podwojny podbrodek!!!! jak sie pozbyc??? :(

21 sty 2016, 13:18

dziekuje nie wiedzialam nawet ze cos takiego jest :) obejrzalam sobie te zdjecia, wyglada nawet obiecujaco. jestem z krakowa, ile sie u was czeka na taki zabieg? w sensie wiem ze trzeba kilka ale ile trzeba czekac az rozpocznie sie swoja serie?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: podwojny podbrodek!!!! jak sie pozbyc??? :(

21 sty 2016, 23:56

Przede wszystkim najpierw zadzwoń do nas, dobierzemy termin :) Dane kontaktowe znajdziesz tu: http://www.podgorskidomurody.pl/kontakt/ W dni powszednie przyjmujemy do 22, a w weekendy do 20, więc jeśli pracujesz też nie będzie problemów z doborem godzin na przeprowadzenie zabiegu :)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: podwojny podbrodek!!!! jak sie pozbyc??? :(

24 gru 2017, 13:19

Również miałam problem z podówjnym podbródkiem i zgłosiłam się do centrum Artimex w Raciborzu. Już na etapie konsultacji miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach. Wszystko było dokładnie wyjaśniane, ale po zabiegu efekt i tak mnie zaskoczył. Różnica jest niesamowita - wyglądam teraz dużo lepiej.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości