margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

14 sty 2016, 09:41

Też bym chętnie posłuchała o tych cenach w Marco Aldany. Nie liczę, na jakieś mega niskie, ale z doświadczenia wiem, że dobra obsługa, fachowość, dobre kosmetyki czy sprzęty użyte do zabiegów muszą kosztować. Tanio to można sobie w domu odżywkę nałożyć, ale to raczej średni efekt da.

kieubie
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 26 paź 2015, 14:07

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

14 sty 2016, 13:36

Ja mam teraz keratynowe prostowanie włosów zrobione. Efekt jest nawet okej, chociaż mam wrażenie, że trochę mi włosy po tym oklapły.

tinabik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2016, 12:04

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

16 sty 2016, 13:07

.


Zapraszam do polubienia fanpage na fb

Przedłużanie włosów

Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem z zabiegiem
przedłużania włosów.
Opinie, sugestie i porady.

Czekamy na wasze opinie :)

https://www.facebook.com/pages/Przed%C5 ... 6111585042

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

OlgaTas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2015, 11:25

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

03 lut 2016, 11:36

Ja mniej więcej dwa, trzy razy do roku robię keratynowe wygładzanie włosów. Jest to zabieg, którego celem jest odbudowa struktury włosów a keratyna, to naturalny budulec włosów odpowiedzialny za ich kondycję i zdrowy wygląd. Obecnie jest to najlepsza alternatywa dla prostownicy czy sztucznych chemicznych preparatów prostujących, po których można mieć naprawdę zniszczone włosy. Przy tym zbiegu stosuje się naturalne wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają im niezbędnych składników odżywczych. Zabieg ten jest dość kosztowny dla tego najlepiej przeprowadzać go u sprawdzonego fryzjera, który takie zabiegi robi na co dzień. Jeżeli szukacie sprawdzonego salonu to mogę polecić wam Gnatyshyn na Ursynowie.

cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

03 lut 2016, 19:40

Ja raz miałam maskę keratynową na włosach (salon miał promocję - w dniu urodzin zabieg 50% tańszy) i byłam bardzo zaskoczona efektami. Włosy były wygładzone, bardziej błyszczące i nawilżone. Myślałam, że to minie po kilku myciach, ale efekt utrzymywał się dosyć długo. Jak zauważę, że moje włosy są coraz bardziej zniszczone to pójdę ponownie do fryzjera.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

05 cze 2016, 08:41

A co sądzicie o przedłużaniu włosów? Trafiłam na metodę system MS i GL Apps na http://apps.greatlengths.pl/ i teraz zastanawiam się nad przedłużeniem moich kłaczków :) Niestety są średniej długości, wolno rosną a ja chcę mieć długie i piękne włosy.

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

23 cze 2016, 11:17

Lubię korzystać z takich zabiegów u fryzjera, jednak robię to rzadko. Ostatnio dowiedziałam się co kupować w hurtowni fryzjerskiej i sama robię takie zabiegi w domu. :) Wiedza ta jest bardzo przydatna, w szczególności dla osób, które mają zniszczone włoski i chcą je odżywić oraz nadać im blask. :)

malinka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2016, 15:10

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

23 cze 2016, 15:19

Ja robię raz na jakiś czas taki zabieg regenerujący w salonie fryzjerskim. Wiem, że mogłabym kupić odpowiednie kosmetyki, żeby zrobić sobie taki zabieg w domu, ale właściwie czemu nie udać się raz na jakiś czas do fryzjera, żeby to ktoś o ciebie zadbał. Mam swój ulubiony salon, w którym jestem bardzo zadowolona z usług, a dodatkowo bardzo się polubiłam ze swoją fryzjerką, więc jest bardzo miło :)

Awatar użytkownika
jamajka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2016, 17:21

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

24 cze 2016, 17:36

Robiłam olaplex, ale jakoś szału nie ma...

ictb
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2016, 00:15

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

02 lip 2016, 19:16

Większość środków na wypadanie włosów nie działa. Dłuko mi zajęło przetestowanie wszystkiego http://stop-lysienie.pl Taka jest prawda

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość