Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

25 paź 2015, 13:46

smaruję tym olejem końcówki (po ombre stały się bardzo suche i matowe). Rzeczywiście świetnie działa. Włosy są miękkie, błyszczące i nie rozdwajają się już.

Marta80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lut 2015, 19:58

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

27 paź 2015, 22:28

Miałam możliwość poznania bliżej dzięki koleżance oeparol prime oil twist off kapsułki do wcierana w końce włosów. Używam tego od miesiąca i przyznam że są efekty. Moje końcówki włosów są bardziej nawilżone i nie rozdwajają się:-) A co fajne można też używać te kapsułki do paznokci i na skórę. :-) :-) :-)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

29 paź 2015, 19:02

Ja też mam słabe włosy pozbawione blasku. Ostatnio szukałam informacji wszy jak wyglądają bo babcia nastraszyła mnie, że mogę mieć wszy skoro moje włosy tak źle wygladają :( Byłam jednak u lekarza i nic nie znalazł. Nadal jednak nie wiem od czego mam tak słabe włosy. Stosuję różne odżywki, maski i dobre szampony mimo to włosy są straszne.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

30 paź 2015, 12:04

Często jest to kwestia diety.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

07 lis 2015, 10:59

stosowałam serum na końcówki nablyszczajaco-wygladzającego z Venity, moje serum zwiększa elastyczność włosów, wygładza i efektownie je nabłyszcza, wlosy wygladaja dzieki serum na zdrowsze.

Awatar użytkownika
karotka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 04 lis 2010, 17:02

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

07 sty 2016, 13:29

dla mnie to przede wszystkim dieta, jak tylko zaczynam jesc fastfoofyi ogarniczam witaminy od razu wlosy zaczynaja sie lamac i wypadac :( moimi faworytami sa zawsze olej kokosowy i herbata z pokrzywy :) a jesli woliie lykac wkapsulkach to oeparol tez jest ok bo ma olej z wiesiolka :)

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

10 sty 2016, 10:28

Dieta rzeczywiście jest bardzo ważna. Ale warto też jakiś kosmetyk znaleźć, np. ja używam odżywki Nivea Long Repair. Wcześniej włosy bardzo mi się plątały i wypadały, a dzięki niej ich stan znacząco się polepszył :)


---
cewniki

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

13 sty 2016, 10:07

Od zewnątrz stosuję olejek rycynowy z apteki. Od środka - pokrzywę :) Dzięki temu włosy są gęstsze, bardziej miękkie i szybciej rosną...

polalola777
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2016, 23:31

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

14 sty 2016, 17:42

Jeżeli włosy sa słabe trzeba działać od wewnątrz, polecam skrzypovite. Swjego czasu też męczyłam się ze słabymi włosami w dodatku wypadały mi garściami. Jadłam tabletki używałam różnych wcierek i odżywek aktualnie stosuje biosilck i ich kondycja znacznie się poprawiła. No i odwiedziłam fryzjera trochę ściełam włosy stały się lżejsze i już tak nie wypadają.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Polecicie coś na matowe, słabe włosy?

10 lut 2016, 19:21

Do ostatniego płukania napar z pokrzywy i skrzypu polnego (do kupienia na wagę, opcja nie dla blondynek). Od wewnątrz kapsułki z olejem z wiesiołka (np. Gal). Poza tym suszenie chłodnym/letnim powietrzem z suszarki, jedwab na końcówki włosów. W ekstremalnych przypadkach warto zainwestować w zabieg mezoterapii igłowej, bo te wszystkie cudowne ampułki do włosów nic nie działają. Niemniej na początku radzę wypróbować wiesiołka i płukankę.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość