Przebojowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2015, 01:12

Re: Prezent

23 gru 2015, 16:04

Najlepszy prezent jest od serca. Najlepiej robiony ręcznie, jeśli ktoś ma odrobinę talentu. Biżuteria, kosmetyki też są ok. Bilety do kina, teatru, karnet na zakupy:) to tak z bardziej praktycznej strony, dla tych, co takie wolą.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Prezent

11 sty 2016, 11:32

Co prawda niektóre z powyższych propozycji są bardzo fajne i oryginalne,natomiast ja osobiście jestem zwolenniczką praktycznych prezentów,którymi sprawimy radość jak np: zestaw kosmetyków z naturalnym kolagenem,mającym wiele właściwości pielęgnacyjnych da naszej cery.

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: Prezent

14 sty 2016, 15:13

Wszystkie wasze propozycje są bardzo ciekawe. Ale mi się spodobała ta propozycja http://zapachdomu.pl/ Bardzo duży wybór zapachów do domu. Mnie się podoba waniliowy rożek. A w tej chwili składamy zamówienie z dopiskiem "wyp20" i mamy zniżkę 20%.
Bardzo dobra okazja by zrobić prezent i nie ogłosić bankructwa, a może przy okazji i sobie coś wybiorę.

polalola777
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2016, 23:31

Re: Prezent

14 sty 2016, 17:49

Po forach jest mnóstwoo różnych pomysłów na ciekawy prezent, jednak osobiście uważam, że kupując prezent ukochanej osobie sami powiiniśmy wiedzieć co chciałaby dostać lub co potrzebuje, jakie sa jej zainteresowania. Gorzej sprawa wygląda gdy musimy kupić coś osobie z którą nie mamy za bardzo kontaktu wtedy wtedy najlepeij kupować sprawdzone pozycje na pewno się nie zmarnuja ( kosmetyki, perfumy, książka).

Scentini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:20

Re: Prezent

18 sty 2016, 12:38

Warto postawić na coś praktycznego i tutaj polecam przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji,akurat na naszych aukcjach allegro Scentini,znajdziecie ich szeroki wybór.

inka26
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:31

Re: Prezent

21 sty 2016, 12:00

jeżeli chodzi czasami do kosmetyczki, solarium, to myślę że taki karnet do spa będzie fajnym prezentem, bo jeżeli koleżanka nie przywiązuje zbyt dużej wagi do swojego wyglądu, to może poczuć się urażona, że coś jest z nią nie tak i że uważasz że się zapuściła

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Prezent

22 sty 2016, 09:19

Ja bym proponowała coś stylowego i modnego, takiego, co się przyda i będzie na pewno pasować. A mam na myśli okulary Vogue. Mają ładny design i ten motylek z boku... Bardzo się mi podobają i sądzę, że na prezent byłyby idealne. Zobaczcie same http://ubutik.pl/okulary-vogue . Takie okulary są uniwersalnym prezentem, który będzie pasował do wielu kreacji i stylizacji. Teraz już bliżej do wiosny to okulary przeciwsłoneczne również się przydadzą :) Ilość osób, dla których internet i publikowane w nim strony internetowe jest podstawowym źródłem wiedzy i informacji, jest niezliczona i wciąż rośnie. W sieci szukamy różnego rodzaju usług, od zupełnie podstawowych jak np. fryzjer, kosmetyczna, po specjalistyczne jak prawnik.Wyszukujemy strony www z informacjach o lokalach, urzędach, szkołach itp. Tradycyjne książki telefoniczne odeszły w zapomnienie. Z tego właśnie względu, Internet jest idealnym miejscem, aby zaprezentować potencjalnym Klientom swoją firmę. Jednak strona internetowa nie zawsze ma charakter biznesowy, często jest sposobem na podzielenie się z innymi własnymi zainteresowaniami, hobby, pokazaniem tego, co tworzymy. Proces tworzenia strony www to skomplikowany proces, na który składa się kilka etapów: Stworzenie koncepcji i analizy - tu zastanowić się należy nad tematyką strony www. Ponadto klient określić powinien funkcje, jakie chce, aby strona posiadała, czyli co będzie można na niej zobaczyć i zrobić. Projektowanie stron internetowych - to wykonanie projektu graficznego, który zawierać będzie elementy wizualne strony takie jak: kolorystykę, czcionkę, nawigacje, nagłówki, obrazy, boksy itp. Dobrze zaprojektowana strona ma przede wszystkim na celu zachęcenie klientów do jej odwiedzenia i wywołanie u nich pozytywnych skojarzeń z firmą. Proces tworzenia strony oraz aplikacji internetowych - obróbka graficzna i programowanie. Wdrożenie i hosting stron internetowych - czyli zamieszczenie strony www w internecie i udostępnienie jej użytkownikom. Jeżeli posiadamy własną firmę i zależy nam na jej profesjonalnym zaprojektowaniu, warto zdać się na doświadczenie i zmysł doświadczonego web designera.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:39 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Prezent

25 sty 2016, 15:07

Ja także w to nie wierzę. Moim zdaniem to dobry pomysł.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Prezent

26 sty 2016, 16:55

A co powiecie na stylowy i oryginalny zestaw biżuterii jako prezencie dla kobiety? Bo moim zdaniem to właśnie jeden z lepszych pomysłów ,nad którymi warto się zastanowić,szczególnie że teraz mamy kilka nowych,ciekawych kolekcji biżuterii :)

Awatar użytkownika
milena26
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:24

Re: Prezent

28 sty 2016, 12:31

a macie pomysły juz na walentynkowe prezenty dla swoich ukochanych? ;d

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość