huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: wybielanie zębów

15 gru 2015, 20:51

no faktycznie jeśli ktoś ma jakieś problemy z dziąsłami czy zębami to nie warto ryzykować z wybielaniem, ale jeśli zęby są zdrowe to czemu nie? Ja przetestowałam różne środki na wybielanie zębów i najlepiej zadziałał iBright http://www.ulmaxdental.pl/ . Po tygodniu moje zęby zrobiły się naprawdę zauważalnie bielsze. Koleżanki w pracy pytały czy wybielałam u dentysty :)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: wybielanie zębów

18 gru 2015, 15:25

Ja przed swoim ślubem zdecydowałam się na wybielanie zębów, tak aby fotograf nie miał za wiele roboty w photoshopie ;) Zależało mi wtedy na czasie więc wybrałam metodę beyond w odent w warszawie i byłam w pełni zadowolona. Ząbki stały się o wiele bielsze i nadal wyglądały bardzo naturalnie. Wszystkim polecam jeśli ktoś się waha :)

polalola777
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2016, 23:31

Re: wybielanie zębów

19 sty 2016, 12:18

Wybielanie białą pełą :) zęby na pewno staną się jaśniejsze o kilka tonów. Dużo zależy również od koloru kości zęba, jeżeli jest dosyć zółta wówczas wybielanie może nie przynieść nam oczekiwanego efektu.

Krystynka1100
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:30

Re: wybielanie zębów

19 sty 2016, 12:49

A czy taka metoda wybielania tymi różnymi specyfikami , które można kupić w aptekach bądź drogeriach nie jest zbyt krótkotrwała tzn., że jest fajny efekt ale tylko na krótką metę.

AniaHania000
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:37

Re: wybielanie zębów

19 sty 2016, 13:31

Ja niestety nie mogę wybielić swoich ząbków bo mam strasznie wrażliwe. Jedynie co używam pasty wybielającej blanx.

kasienkaxx
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:04

Re: wybielanie zębów

22 sty 2016, 14:06

Witam. O Perli Smile Spa http://perli.com.pl/ dowiedziałam się z Internetu. Już dawno interesowało mnie wybielenia zębów. Wybrałam się zatem do gabinetu i postanowiłam poddać się w ręce Pani, która opowiedziała mi wszystko dokładnie o wybielaniu. Na początku trochę się bałam, ale okazało się, że wcale to nie bolało i nie trwało tak długo jak myślałam. A efekt? Efekt jest doskonały. Mam teraz piękny śnieżnobiały uśmiech. Znajomym polecam tylko ten gabinet. Polecam wszystkim, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości . Pozdrawiam.

Grafinn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 26 maja 2015, 14:05

Re: wybielanie zębów

25 sty 2016, 19:37

Ja wybielam zęby domowymi sposobami. Przede wszystkim postawiłam na dobrą pastę - Blanx dla palaczy. Oprócz tego używam delikatnej szczoteczki Curaprox - stomatolog mi powiedziała, że mocne tarcie zębów w moim przypadku może narobić więcej szkód i zniszczyć szkliwo, a tym samym zęby będą bardziej narażone na odbarwienia. Dużo informacji na temat prawidłowej higieny jamy ustnej można znaleźć na https://www.facebook.com/pages/Panorami ... 0065076247

inazel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2016, 20:26

Re: wybielanie zębów

26 sty 2016, 20:32

Ja jestem zdania, że żadne środki nie mogą równać się z wybielaniem metodą nakładkową pod okiem wykwalifikowanego stomatologa. Sama wybielałam zęby w eskulap-stomatologia.pl usługi dentystyczne. Efekt jest super! Praktycznie zero dolegliwości bólowych.

iza1916
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2016, 15:41

Re: wybielanie zębów

30 sty 2016, 15:57

Godny polecenia jest salon Perli Smile Spa przy Pulawskiej.
trafilam tam zupelnie przez przypadek w drodze na spotkanie sluzbowe.
Bardzo mila obsluga ,ladne wnetrze, wygodne fotele i przede wszystkim bialy usmiech :-D Bez bólu i przede wszystkim w atrakcyjnych cenach :) zaplacilam 169 zl + 39 zel podtrzymujacy :)
Polecam wszystkim

katezp
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2016, 13:03

Re: wybielanie zębów

09 maja 2016, 13:05

Ja ostatnio byłam w Perli Smile Spa http://perli.com.pl/ na Puławskiej 29 w Warszawie. Rewelacyjny zabieg, efekt jest natychmiastowy i oszałamiający już po pierwszym razie. Ząbki bielusieńkie i najlepsze jest to, że jak się uśmiecham to świat to widzi :). A jakie komfortowe fotele :), bajka, pełen relaks. Bardzo dziękuję. :-D

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość