Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Brak ochoty na seks przy tabletkach

24 lis 2015, 09:30

Cześc dziewczyny Czy Wy równiez jak brałyście otabletki antykoncepcyjne to nie chciało Wam się uprawiać seksu? Sama biore od jakiegoś czasu.Są to już drugie tabletki .Zmieniłam je bo pierwsze niwelowały u mnie popęd ale przy tych jest tak samo.... Zastanawiam się czy już ich nie rzucić. Z drugiej strony tabletki to super sprawa bo nie trzeba się stresować możliwością dzidziusia ;)

Macie jakies rady? Zastanawiałam się nad suplementem...

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

25 lis 2015, 09:39

Ja miałam tak samo ! Z tym,że nie za bardzo mogłam rzucić branie tabletek bo brałam je dla uregulowania cyklu. Lekarz mi je przypisał. Nie sądziłam,ze tak bardzo wpłynie mi to na libido.Wybrałam sie do lekarza oraz powiedziałam mu o tym. Ten powiedzial mi ,że jest to problemu większości kobiet. Polecił mi tabletki Libido Therapy. Są to bezpieczne tabletki osłonowe, które bierzesz przy antykoncepcji. Działanie bardzo fajne, z dnia na dzien ochota wraca.Biorę je od miesiaca i jest tak samo jak przed braniem tabletek antykoncepcyjnych. Znowu mi eise chce.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

26 lis 2015, 10:16

Moze i bym się na coś takiego zdecydowała... Możesz mi tutaj napisać gdzie kupowałaś ? Bo szperam sobie w aptekach internetowych ale nie mogę znaleźć....

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

27 lis 2015, 14:47

Ostatnio tutaj zamawiałam:
http://intymnosc.pl/libido-therapy-libido-p-1643.html
Widzę,że teraz mają tam promocję ( moze z uwagi na ten słynny czarny piątek) bo jak wczeniej sama to kupowałam to było o wiele drożej niż teraz.

Awatar użytkownika
Oliwa23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2016, 11:43

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

23 sty 2016, 10:27

To chyba często. Z tego co wiem, są jakieś tabletki, które moga w takich sytuacjach pomagać.

amelcia23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2016, 18:33

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

24 sty 2016, 22:09

ja sama nie wiem przez co nie mam ochoty czy przez tabletki czy ogólnie przez ostatnią wpadkę mam strach przed stosunkiem kocham moją córkę ale nie mogłaym znowu być w ciąży

Grafinn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 26 maja 2015, 14:05

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

25 sty 2016, 19:39

Niestety ale tabletki rozregulowują całą gospodarkę hormonalną i moga skutkować spadkiem libido. Ja już nigdy nie będę brała tej formy antykoncepcji

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

24 lut 2016, 01:26

Trochę czasu minęło i jak się czujesz stosując Prolibid?. Ja go mam już 3 m-ce i powiem, że wreszcie jest ok. Myślałam, że się nie doczekam. Wiedziałam, że kuracja powinna tyle potrwać, że cud się nie stanie w kilka dni, ale cały czas się obserwowałam pełna niepokoju. To w końcu naturalny preparat, więc bałam się, że będzie dla mnie za słaby. Tymczasem było potrzebne tylko systematyczne stosowanie. :-)

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

01 cze 2016, 12:50

Po pierwsze zmienić tabletki.
Po drugie zbadac hormony,

Jeśli ani jedno ani drugie nie pomoże to widocznie problem jest nie w tabletkach a w rutynie małżeńskiej, która wbrew pozorom może dopaść praktycznie każdą parę... I wiem o czym piszę bo sama miałam takie problemy w przeszłości z mężem. On miał na mnie ochotę ale dla mnie seks praktycznie mógłby nie istnieć. Pomogły gadżety erotyczne. Potrafią naprawdę rozpalić atmosferę...

Na początku proponuję zacząć od wibratora:
http://gingerrose.pl/wibratory - na przykład tutaj masz sporo kobiecych wibratorków. Na przykład lelo.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach

30 sie 2016, 18:20

taki brak ochoty to raczej rzadko się zdarza, jeśli już to warto to przedyskutować z lekarzem.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość