dyzia2013
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2013, 11:34

Kupno telewizora

10 lis 2013, 11:38

Hej. Możecie polecić jakiś fajny telewizor? Poszukuje coś 45-55".

Jakiej marki macie telewizory w domach?

Angus9
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2014, 08:03

Re: Kupno telewizora

24 cze 2014, 08:13

Ja mam Sony 29" kineskopowy i działa,jestem zadowolony.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Kupno telewizora

10 kwie 2015, 12:53

A to moze jak juz kupisz sobie tai fajny telewizor to pomyśl tez o dodatkach.Wydaje mi się że takie głośniki do telewizora to był by fajny dodatek. Wtedy mogłabyś zrobić coś w stylu kina domowego.Zobaczysz jak fajnie będzie sie wam oglądało filmy.
W sklepach też jest to popularne i zdarza się, że dołączają to jako gratis przy zakupie telewizora, ale nie zawsze. A jak chcesz kupić taniej to zobacz oferty rtv na sprzedajemy.pl powinnaś znaleźć. Są i nowe i używane, więc wiele zależy od tego ile chcesz wydać.

GrzesiuOko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2015, 10:52

Re: Kupno telewizora

11 kwie 2015, 11:01

Od lat 7 posiadam tv Samsung 32". Jak wchodziły LCD to za 5k go nabyłem. Ma wszystko co potrzeba i nie potrzebny mi nowy.

domekback1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2015, 14:25

Re: Kupno telewizora

10 cze 2015, 15:00

Zastanów się jaki chcesz mieć ekran, do wyboru są oled, lcd lub plazma. Potem wybierz rozmiar telewizora. Najlepsze marki to panasonic, samsung lub sony, najlepiej wybrać którąś z tych.

Awatar użytkownika
bogna82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 20:07

Re: Kupno telewizora

15 lis 2015, 18:39

gdzieś kiedyś widziałem taki przelicznik ilu calowy telewizor kupić do pokoju aby był odpowiedni. Nie można kupić za dużego do pokoju małego ponieważ podczas oglądania będzie dyskomfort. A jaki model konkretnie kupić to ciężko powiedzieć. Ja w domu mam i samsunga i toshibę i oba telewizory działają dobrze.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Kupno telewizora

16 lis 2015, 16:59

Miałam starszy tv kineskopowy 32 calowy i wydawalo mi sie ze kupno nowego nie ma sensu. Postanowilam z mezem ze poczekamy az sie zepsuje. Dziecku do pokoju kupilismy nieduzy płaski zeby miał swoj i tak sobie było ok :D Teraz moi rodzice postanowili nam sprezentowac tv i powiem wam ze roznica jest ogromna. To jak przejsc ze starej noki na smartfona. Przyjemne i warte grzechu ;)

karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: Kupno telewizora

24 sty 2016, 23:51

A co sądzicie o zakupie projektora zamiast telewizora? Myślicie, że warto inwestować w taki sprzęt?
Zależy jaki projektor chcesz zakupić, bo do oglądania telewizji trzeba wybrać coś z "górnej" półki http://techfresh.pl/jaki-projektor-do-5000-zl/ Więc musisz przygotować się na trochę większy wydatek, jeśli zależy tobie na jakości.

Awatar użytkownika
marita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 22 sty 2015, 11:06

Re: Kupno telewizora

17 lip 2017, 10:39

My ostatnio kupiliśmy nowy telewizor, ale trochę mniejszy. Akurat szukaliśmy 32-ki do sypialni, bo w salonie mamy większy. Teraz tyle jest tych modeli w sklepach, że człowiek nie wie na co się zdecydować :D Ale z mężem stwierdziliśmy że nie chcemy przepłacać i wybierzemy coś tańszego, padlo na ten - https://www.kernau.com/produkt/32-khd-1511.html Telewizor dobrze działa, ma fajne żywe kolory, dźwięk też dobrej jakości, odtwarza pliki z usb, minusów jak na razie nie zauważyłam :)

brita
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2017, 22:15

Re: Kupno telewizora

26 lip 2017, 13:30

Ja mam telewizor Sony Bravia 50 cali i jestem bardzo zadowolona. To jest telewizor z androidem na pokładzie i powiem szczerze, że był to świetny wybór, bo mogę teraz oglądać filmy z YouTube'a i wykonywać dziesiątki innych czynności na telewizorze. Tv ma już prawie 2 lata i żadnych problemów nie było w tym czasie. Wcześniej miałam Samsunga i też było ok.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość