magdulas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2016, 17:38

Okulista Warszawa

27 sty 2016, 17:42

Witam serdecznie, poszukuję najlepszego specjalisty w dziedzinie okulistyki w Warszawie. Gdyby miał ktoś namiary na kogoś proszę dać znać

agussssa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2016, 13:14

Re: Okulista Warszawa

28 sty 2016, 13:26

Pamiętam jak jeździłam z Babcią leczyć zaćmę do http://www.instytutoka.pl Wykonywali zabiegi o których sama nigdy nie słyszałam. Zadzwoń do nich a z pewnością się wszystkiego dowiesz: +48 515 144 403

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Okulista Warszawa

02 kwie 2017, 15:26

W Centrum Optomedica przyjmują naprawdę dobrzy okulisty. Tutaj http://optomedica.com.pl/oferta/okulista-dzieciecy-i-dla-doroslych/ sobie możecie więcej o nich poczytać. Ja chodzę do nich z córeczką bo ma astygmatyzm i bardzo sobie chwalę ten punkt.

Marcin1982
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2017, 15:21

Re: Okulista Warszawa

24 kwie 2017, 15:38

Również polecam to co Pani powyżej.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Okulista Warszawa

25 wrz 2017, 22:01

Nie mam zbyt dobrych wspomnień z okulistami w Warszawie. Chodziłam jakiś czas do dwóch lekarzy, zarówno jeden jak i drugi podchodzili bardzo po macoszemu do mojego problemu i w ogóle nie mogli mi pomóc. Z polecenia znajomej skonsultowałam się w końcu z dr Bembenek, która przyjmuje w radzymińskich CM Panorama i otrzymałam tam fachową pomoc. Okazało się, że konieczne jest udrożnienie kanalików łzowych, ponieważ one powodowały przewlekłe stany zapalne. Niby taka prosta sprawa, ale dwóch wcześniejszych lekarzy nie potrafiło dobrze zdiagnozować problemu

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Okulista Warszawa

21 cze 2018, 10:12

Kochani, a jak z leczeniem schorzeń typu zaćma? Prywatne zabiegi są strasznie drogie, a na NFZ czeka się latami.... Co sądzicie o leczeniu w czeskich klinikach, które także pokrywa nasz Fundusz? W cenie znajdują się leki osłonowe, możliwość wyboru soczewki z filtrem UV, opieka polskich lekarzy i pielęgniarek, ubezpieczenie medyczne, potem wizyty kontrlne. Wpiszcie w Google nazwę kliniki PROVISUS w czeskim Cieszynie, bo to genialna placówka dla Polaków leczących się poza granicami kraju.

srebkos4
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 cze 2018, 13:22

Re: Okulista Warszawa

26 cze 2018, 08:24

Możesz spróbować leczyć zaćmę u dobrego okulisty Jerzego Brzozowskiego https://ranking.abczdrowie.pl/ Przyjmuje w Centrum Operacji Zaćmy przy ul. Słomińskiego 19/503 w Warszawie. Zajmował się leczeniem mojej babci. I co najważniejsze na wizytę nie czeka się miesiącami.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Okulista Warszawa

30 paź 2018, 15:13

Bardzo dobrych specjalistów od wzroku mają w Corten Medic a co do zaćmy to również podobnie tyle, że w Radomiu w Corten Medic ją usuwają. Była tam moja ciocia, bardzo krótko czekała na zabieg.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Okulista Warszawa

09 mar 2020, 11:58

Wszystko tez zalezy o jakiego okuliste chodzi. Jesli np o okulistę dziecięcego to bardzo dobrym jest pani dr Monika Dzięgielewska. ;) Wspaniała pani doktor, która bardzo pomogla mojemu synowi, gdy ten miał zeza.

kucalka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:46

Re: Okulista Warszawa

30 mar 2021, 23:08

Ja polecam doktor Skonieczną z Optegry. Pani doktor przeprowadziła u mnie zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Lentivu. Przemiła kobieta i kompetentna. Operacja się udała, także szczerze polecam.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość