ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

prezentowo

11 gru 2015, 14:24

Dziewczyny w temacie prezentów świątecznych jeszcze :) Czas coraz bardziej nas goni, a ja kurczę w rozsypce totalnej! Umówiliśmy się z rodzicami że pod choinkę już dajemy sobie książki i kosmetyki :) No i mam problem z prezentem dla siorki. Książkę już wybrałam, ale z tymi kosmetykami mam problem - nie chcę kupować gotowca z sieciówki bo wiadomo że nie wszystko się zużyje albo nie trafię z zapachem. Dlatego chciałam jej zrobić taki kuferek kosmetyków, ktore by się jej przydały. Mam już zestaw cieni, róż i kilka rodzai pędzli i zastanawiam się nad jakimś podkładem lub fluidem matującym. Znalazłam taki

Obrazek


i zastanawiam się czy ktoś z Was stosował i może się podzielić opinią na temat tego podkładu? :)

karkosz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 24 lis 2015, 11:46

Re: prezentowo

14 gru 2015, 11:04

Jak chcesz kupic siostrze cos naprawde fajnego, to moge Ci polecic odzywke do rzes http://www.lashvolution.pl - ja dostalam ja na urodziny i to jeden z lepszych prezentow. Odzywka jest swietna, naprawde efekt rewelacyjny...siostra bedzie zadowolona!

Gallantry
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 29 gru 2015, 11:06

Re: prezentowo

29 gru 2015, 11:41

Jeżeli szukacie ciekawego i zarazem oryginalnego pomysłu na prezent,to polecam zerknąć na www.Gallantry.eu gdzie każdy znajdzie coś dla siebie,a miła obsługa zawsze służy swoją radą i pomocą:)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: prezentowo

29 gru 2015, 19:27

A co sądzicie o biżuterii jako prezent? Ja szukam czegoś wyjątkowego na dzień babci i myślałam o kolczykach z węglem, które widzialam na http://pl.icoalyou.com/kategoria/kolczyki Moja mama bardzo lubi biżuterię więc powinna być zadowolona. Do tego przygotujemy małe przyjecie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: prezentowo

05 sty 2016, 09:50

Ja właśnie znalazłam fenomenalny komplet biżuterii na http://www.domodi.pl na prezent dla moje siostry. Moim zdaniem jest przepiękny, wiem już że na pewno będę go sobie od niej pożyczać. Zresztą sami zobaczcie:

Obrazek

Ona jest na dodatek blondynką o niebieskich oczach to takie turkusowe kamyczki będą idealnie współgrały z jej typem urody.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: prezentowo

11 sty 2016, 12:04

W kwestii trafnych prezentów,to wg mnie warto postawić na to co dobre i sprawdzone,czyli dla kobiety np: kosmetyki z naturalnym kolagenem,te bez problemu znajdziecie na Lagenko.pl

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: prezentowo

19 sty 2016, 11:35

hmm... a za kilka dni jest dzień babci i dziadka. Posiadacie już prezenty do nich?
Ja myślę o czymś takim jak ciśnieniomierz senior sanity. Sądzicie, że to dobry pomysł na prezent?

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: prezentowo

20 sty 2016, 15:05

Szczerze mówiąc to jeszcze nie posiadam dla nich prezentu,ale tak czy inaczej będę szukać w sklepach internetowych gdzie jest największa szansa,ze trafię na coś ładnego i oryginalnego,z pomysłem :)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: prezentowo

26 sty 2016, 17:19

Dobrym pomysłem na prezent dla kobiety bez względu na okazję,jest biżuteria,ale nie pierwszą lepszą,a faktycznie klasowa,wykonana z gustem i smakiem. Taką biżuterię znajdziecie na www.ZlotaLInia.com

sasanqa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2016, 13:56

Re: prezentowo

01 lut 2016, 13:59

Myślicie, że taka czarna torebka na łańcuszkuhttp://www.monashe.pl/akcesoria/torebki/torebki/torebka_na_ramie_lancuszek_czarna.html będzie dobra na prezent urodzinowy dla przyjaciółki? Mnie siępodoba... :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość