Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Zelazko tradycyjne czy stacja pary

01 lut 2016, 14:46

Nie wiem jak inni forumowiecze, ale ja uwielbiam prasować:) Relaksuje sie przy tym. a jak włączę sobie przy tym ulubiony serial lub album np. Florence & The Maschine, to nawet nie wiem kiedy wyprasowana zostaje cała góra ubrań:)

Aczkolwiek ostanio moje żelazko trochę szwankuje i jego żywot ma się ku końcowi. Nic zresztą dziwnego-ma już 10 lat, więc swoje już wyprasowało. Zaczełam się więc rozgladac za nowym żelazkiem.

Na rynku producentów zelazek nie brakuje. Co wybrać?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Zelazko tradycyjne czy stacja pary

01 lut 2016, 15:51

Ja obecnie mam żelazko parowe Hoovera. Jestem z niego bardzo zadowolona bo ma dużą moc. Jestem mamą 3 maluchów oraz robie pranie codziennie. Sterta ciuchów zbierała mi się dość czesto ( prasowania nie znosiłam). Dzieki stacji parowej jest to o wiele szybsze. Jak mieszkałam sama to nie potrzebowałam takiego urządzenia ale obecnie potrafię docenić posiadanie w domu takiego sprzętu bo obowiązki domowe sa zdecydowanie prostsze.
Wybraliśmy ten model marki Hoover:
http://www.hoover.pl/maly_sprzet/produkt/816-srd_4110_1

Stacja parowa może jest trochę droższa od zwyklego żelazka ale przy częstym prasowaniu jest to wygodniejsze.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Zelazko tradycyjne czy stacja pary

04 lut 2016, 11:43

Ja mam klasyczne żelazko Zelmera. Ma możliwość prasowania parą w pionie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość