cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

25 sty 2016, 13:01

Długie włosy są piękne bo można z nich zrobić mnóstwo fantastycznych fryzur, kręcić i prostować. Ale niestety nie pasują każdemu. To zależy od kształtu twarzy, długości szyi itp. Dlatego lepiej jest pójść do jakiejś znającej się na rzeczy fryzjerki czy stylisty fryzur i zapytać w jakich włosach najlepiej się będzie wyglądało.

zuzaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2016, 23:17

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

26 sty 2016, 23:26

Uważam, że długie włosy powinna mieć kazda kobieta. Wyobraźcie sobie zawsze siebie, czy kogoś innego jak wyglądałaby, czy wyglądała wczesniej w długich włosach względem krótkich. Każda kobieta jest moim zdaniem ładniejsza w długich. Dodaje to więcej kobiecości i wdzięku. Szczególnie kobietom po 40, bardzo to odmładza. Nie jedna ścięta na chłopaka (bo przyjął się stereotyp, ze w starszym wieku nalezy miec krotkie...) wyglądają gorzej, niektóre nawet źle. Dobrym przykładem jest Joanna Brodzik. Przypomnijcie ją sobie w krótkich, a porównajcie teraz. Po 40 w dłuższych, jasnych włosach. Wygląda dużo lepiej. Widziałam ją w programie W roli głównej (tam gdzie są te wywiady), i sama opowiadała, że zdecydowała się na blond bo najlepiej w nim, i najbardziej odmładza. Ma rację.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

01 lut 2016, 15:47

Też mi się wydaje, że kobiety lepiej wyglądają w długich włosach. Ja sama całe życie takie noszę.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

02 lut 2016, 13:13

Ja znam kilka kobiet, które bardzo dobrze wyglądają w krótkich włosach. I długie by im chyba nie pasowały.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

04 lut 2016, 13:15

Wszystko zależy od danej osoby. Jednej długie włosy pasują bardziej, drugiej mniej. Najważniejsze jest to aby zadbać o odpowiednią pielęgnację włosów... Nawilżac włosy tak aby wyglądały dobrze,. Powinnyście również podcinać końcówki. Jeśli mogę coś zasugerować to warto jest kupić sobie jakąś porządną maskę do włosów bo ja osobiscie widzę dużą różnicę po tym jak nałożę ją na włosy. Świetne sa maski z Biedronki Perfect Me. Są tanie a zawierają naturalne składniki tak więc nie szkodzą włosom.
Obrazek

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

11 lut 2016, 20:27

Moim zdaniem wszystkim kobietom jest ładnie w długich włosach. Grunt to dobrać odpowiednią fryzurę i dbać o włosy. Ja ostatnio odkryłam sombre tutaj i chyba sobie zrobię na wiosnę. Zbyt długo mam tą samą fryzurę i trochę mnie już ona męczy. Obecnie mam włosy do łopatek i myślę, że sombre będzie się fajnie prezentować.

MonikaStepien
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2015, 01:01

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

11 lut 2016, 22:08

Włosy do łopatek to już spoko na sombre... na krótszych włosach już nie będzie tego efektu. Ja bym nawet jeszcze poczekała z rok, bo sombre na bardzo długich włosach to jest dopiero efekt. Ogólnie im dłuższe włosy tym sombre lepiej wygląda. Mega te fryzury co podałaś!

auntie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2016, 15:49

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

12 lut 2016, 15:52

Oczywiście, że nie dla każdej. Znam dziewczyny, którym długie nie pasują. Można nawet to zauważyć np u Kożuchowskiej, w krótkich wygląda elegancko, a jak miała długie to jak sierota Marysia wyglądała :ico_smiechbig:

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

16 lut 2016, 22:39

Takie przykłady można by mnożyć. Warto tylko eksperymentować z tym jaka fryzura nam pasuje.

Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:37

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

23 lut 2016, 12:40

jasne, że nie dla każdej.
jedna lepiej wygląda w długich, druga w średniej długości, a jeszcze inna jedynie w krótkich.
gorzej chyba mają te, którym dobrze i tak i tak, bo ciężko jest się zdecydować.

ja np. od kilku ostatnich lat miałam zupełnie krótkie włosy, ba, zastanawiałam się, czy ich sobie modnie nie wygolić, a jak byłam młodsza to nosiłam ciągle długie. teraz zatęskniłam za nimi i zapuszczam, ale już mnie powoli zaczynają wkurzać (sięgają obecnie do ramion) więc nie wiem, ile jeszcze wytrzymam z nimi, są dość problematyczne :ico_haha_01:

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość