Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Sukienka ciążowa z Klanu

17 lut 2016, 15:12

Poszło na zestaw sukienka + tunika - nie mogłam się po prostu powstrzymać. Mają takie ciuchy, że aż przyjemnie się na to patrzy ;-)
Choćby taka kiecka - fajne jest to, że ciążowa nie oznacza już gorsza, albo słabiej wyglądająca ;-)

Obrazek

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Sukienka ciążowa z Klanu

18 lut 2016, 09:22

Teraz ciążowe sukienki robią naprawdę fajne. Kobieta w ciąży też może się czuć pięknie :D
Droga była?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Sukienka ciążowa z Klanu

18 lut 2016, 15:30

Pytasz o białą? Z mojego poprzedniego wpisu? Nie kopiłam jej, tylko pokazuję. To jest od Torelle, oni mają ciuchy w przyzwoitych cenach. Na pewno taniej kupisz ładną sukienkę niż na mieście, tym bardziej jeśli mowa o calkowicie anonimowych markach ;-)

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Sukienka ciążowa z Klanu

19 lut 2016, 19:41

Najgorsze jest przekonanie, że ładna sukienka musi być od razu bardzo droga, tymczasem okazuje się, że znane marki na tej jakości nie bazują, a ich ciuchy powstają w miejscach, gdzie ludzie zarabiają 5 dolarów za dzień ciężkiej pracy. Było nie raz, nie ma o czym rozmawiać. Zwracajcie uwagę głównie na polskich producentów.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Sukienka ciążowa z Klanu

22 lut 2016, 15:18

Trzymajcie namiary - http://www.torelle.pl/gwiazdy-w-torelle/
Widziałaś to? Nie sądziłam, że aż tyle znanych osób ma od nich ciuchy - pozytywne zaskoczenie, tym bardziej patrząc na to, jakie mają stawki. Nie oglądałam ciuchów dziecięcych - ale również widzę, że są super.

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Sukienka ciążowa z Klanu

23 lut 2016, 21:35

Tak - widziałam kiedy przeglądałam stronę. Mają wielu znanych klientów. Tak, dobrze to o nich świadczy, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że zdołali utrzymać na tyle korzystne stawki. Tzn. nawet w sieciówkach ciuchy ciążowe kupuje się za mniejszą kasę.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Sukienka ciążowa z Klanu

24 lut 2016, 15:18

Dziewczyny - jeśli któraś z Was ma rzeczywiście coś od Torelle z tych ciuchów w których są pokazane te znane osoby, to koniecznie piszcie. Wstawcie zdjęcia. Chętnie porównamy jak wyglądacie w stosunku do nich. No i będzie pewien ogląda na to, dla kogo konkretnie są takie kiecki przeznaczone ;-)

Awatar użytkownika
skleplagres
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:55

Re: Sukienka ciążowa z Klanu

15 lut 2017, 02:00

Poszperaj jeszcze po sklepach internetowych może coś upatrzysz :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość