aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: Czym do ślubu?

19 lut 2016, 15:28

My wynajęliśmy na nasz ślub białe BMW serii 3, oczywiście wraz z kierowcą. Jeśli mieszkacie w okolicach Kotliny Kłodzkiej, to taki samochód z kierowcą lub też bez można wynająć tutaj http://autokotlina.pl

kawato
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2016, 19:38

Re: Czym do ślubu?

19 lut 2016, 19:41

My wybraliśmy klasyka. Jechaliśmy czarną Wołgą, którą jeździli oficjale komunistyczni :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Czym do ślubu?

23 lut 2016, 11:15

Moi znajomi pojechali odnowionym dużym fiatem w kolorze zieleni :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Czym do ślubu?

10 kwie 2016, 12:36

Myślę, że każdy pojedzie tym, czym mu bardziej pasuje. Niektórzy chcą do ślubu pojechać starym samochodem, inni wolą nowe i luksusowe, niektórzy limuzyny, a inny po prostu podjeżdżają na przykład swoim własnym autem. Ja szczerze mówiąc nie przywiązuje do tego wagi i jakoś nie gimnastykowałabym się w tym kierunku. Własne auto, tylko specjalnie ozdobione by wystarczyło.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Czym do ślubu?

27 kwie 2016, 07:26

my pojechaliśmy Mercedesem "okularnikiem" srebrnym.

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: Czym do ślubu?

28 maja 2016, 18:02

Myślę, że każdy pojedzie tym, czym mu bardziej pasuje. Niektórzy chcą do ślubu pojechać starym samochodem, inni wolą nowe i luksusowe, niektórzy limuzyny, a inny po prostu podjeżdżają na przykład swoim własnym autem. Ja szczerze mówiąc nie przywiązuje do tego wagi i jakoś nie gimnastykowałabym się w tym kierunku. Własne auto, tylko specjalnie ozdobione by wystarczyło.
Masz sporo racji, każdy wybiera to, co mu najlepiej pasuje. Ja wyszłam z założenia, że w tym dniu chcę się przejechać czymś, czym nigdy nie miałam okazji i czym z dużym prawdopodobieństwem w przyszłości nie pojadę. Więc wybór padł na samochód w stylu retro. Co ciekawe, wynajęliśmy go od osoby prywatnej, a nie firmy, więc koszty były o jakieś 50% niższe niż za auto porównywalnej klasy.

A skoro już w takim temacie piszemy, to nie może według mnie zabraknąć odesłania pod ten adres: http://hotelstyl70.pl/blog/z-cyklu-pora ... ry-mlodej/. Bardzo fajnie, rzeczowo napisany tekst o wyborze ślubnego pojazdu. Lektura obowiązkowa dla wszystkich rozważających wybór auta właściwego dla siebie.

Weronika20
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2017, 15:27

Re: Czym do ślubu?

23 sie 2017, 15:29

Ja do swojego ślubu pojechałam mercedesem klasy s :-) byłam i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru. Przede wszystkim auto duże, więc nie było problemu z pomieszczeniem sukienki, ale jakże wygodne! rozkosz! a poza tym luksus i nowoczesność. Koleżanka w ostatnim momencie poleciła mi primetaxi.pl . Sama korzystała z ich usługi, więc wiedziałam na co się decyduję.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Czym do ślubu?

31 sie 2017, 18:09

my jechaliśmy mercedesem typu okularnik srebrnym. Udekorowany ładnie jasnoróżowymi kwiatami.

olaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:46

Re: Czym do ślubu?

06 paź 2017, 14:32

Duze srebrne infiniti.







www.naturlaspharm.com

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Czym do ślubu?

09 gru 2022, 13:25

Limuzyna albo inny samochód luksusowy. Wypożyczalnie samochodów mają w swoich ofertach takie wlaśnie "perełki", które wożą Młodych do ślubu. Zobacz np. na ofertę Ahaw w Olsztynie https://www.wynajemsamochodowolsztyn.pl/ Luksusowe samochody na wynajem w atrakcyjnej cenie.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość