tutki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2016, 14:53

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

12 sty 2016, 15:05

owszem łatwo nie jest, ale czasem działalność jest tak profilowana, że można rozszerzyć pole działania i my tak właśnie zrobiliśmy, zajęliśmy się dodatkowo transportem, wzięliśmy w firmie http://www.cls.pl/dla-transportu/ dwa auta w leasing i nie dość, że na siebie fajnie zarabiają to jeszcze mamy dodatkowe koszty do wliczania w podatki także to nam bardzo pomogło :) wiele fajnych rozwiązań zawsze może podrzucić wam księgowa jeśli dobrze zna się na rzeczy, naprawdę są myki, legalne myki, które pozwalają przetrwać :)

damianjaworowski
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2016, 11:01

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

14 lut 2016, 11:03

Faktycznie rozszerzenie działalności czasem pomaga, co nie zmienia faktu, że prowadzenie działalności to nie jest łatwy kawałek chleba.

-------------------
blog seo

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

01 mar 2016, 11:25

Zachowanie płynności finansowej w firmie to podstawa sukcesu i szansa na dalszy rozwój. proponuję spróbować faktoringu. Dobrą ofertę ma KUKE-Finance http://www.kuke-finance.pl/oferta/faktoring-odwrotny/ . Dzięki nim mamy pieniądze na wypłaty i nie musimy walczyć z nierzetelnymi klientami. Sądzę, że jest to całkiem skuteczne rozwiązanie.Zakład Elektroniczny powstał w 1990 roku. Od początku swej działalności na rynku firma ukierunkowała się na rozwój w dziedzinie montażu wszelkiego rodzaju systemów elektronicznych: systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy sygnalizacji pożaru oraz sieci komputerowe. Zakład zajmuje sie projektowaniem, montażem i obsługą systemów niskoprądowych takich jak: systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy dozoru wideo, systemy kontroli dostępu, systemy sygnalizacji pożaru, sieci strukturalne. Działając w branży systemów ostrzegawczo-dozorujących zaspokaja podstawową potrzebę bezpieczeństwa swoim Klientom i ich rodzinom. W zakresie usług ochrony mienia w formie zabezpieczenia technicznego działamy w oparciu o koncesję. Zakład zajmuje się naprawą wszelkiego sprzętu powszechnego użytku. W obszarze naszych działań w szczególności znajdują się, odbiorniki telewizyjne [LCD, CRT] ekrany plazmowe, odtwarzacze DVD, kina domowe, monitory komputerowe, projektory, kuchenki mikrofalowe. Wykonujemy naprawy gwarancyjne sprzętu firmy SAMSUNG i TOSHIBA. Specjalizujemy się.
USŁUGI RTV, NAPRAWA TV, USTAWIANIE I REGULACJA. FIRMA Z WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ WYKONUJE NAPRAWY TELEWIZORÓW WE WROCŁAWIU I OKOLICACH U KLIENTÓW W DOMU
Jedynie odbiorniki cyfrowe zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach dotyczących wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Szukaj telewizorów z technologią DVB-T oraz MPEG-4.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:34 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

13 lip 2016, 10:18

Czasem warto pomyśleć o kredycie inwestycyjnym dla firmy. Może się okazać, że nowa inwestycja i poszerzenie działalności zapewni firmę rozwój. Choć wiadomo, trzeba się liczyć z większymi wydatkami na początku. Ale dlatego właśnie wg mnie dobrym pomysłem jest kredyt dla firm. Z tego, co widziałam, to tu oferują ciekawe warunki https://kredyt123.pl/ .

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

17 sie 2017, 09:59

mi się wydaje że faktoring jest najlepszym rozwiązaniem. w łatwy sposób można utrzymać płynność finansową

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

02 wrz 2017, 22:30

No właśnie te większe wydatki na starcie związane z kredytem nie są zbyt dobrym pomysłem, możesz z czasem stać się niewypłacalna. Jeśli są problemy z płynnością finansową to lepiej właśnie pomyśleć o faktoringu, o którym wspomina Mikado. Ja akurat korzystam z Idea Money, fajnie taka usługa działa, nie muszę się martwić tym, że klienci płacą w jakimś tam późniejszym terminie, ja mam kasę od razu po wystawieniu faktury. Mogę ją na bieżąco inwestować w rozwój firmy ;)

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

25 lis 2017, 18:08

Prowadzę działalność na zasadzie faktoringu od dłuższego już czasu. Jest to naprawdę łatwy i efektywny sposób finansowania firmy bez zadłużania się. Nie ma nic gorszego jak zadłużenie i nie móc z tego zadłużenia wyjść. Chcąc tego uniknąć zainteresowałam się właśnie faktoringiem. Okazuje się, że poszłam w dobrym kierunku. Jeżeli ktoś rozważa taką formę działalności, a ma jeszcze wątpliwości proponuję przeczytać
http://www.lexagit.pl/faktoring-rola-zn ... ej-polsce/ niezwykle ciekawy i zachęcający materiał. Podobno my Polacy przodujemy w branży faktoringowej i nie dziwi mnie to.

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

06 gru 2017, 10:45

To prawda, że w wielu firmach jest problem z płynnością finansową i finansowaniem nowych inwestycji. U mnie też tak było dopóki nie trafiłam do Probitas Finance. Ich doradcy finansowi pomogli mi załatwić kredyt na firmę i to mnie uratowało. Także serdecznie ich polecam. Rzetelni i kompetentni. No i potrafią faktycznie pomóc.

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

01 paź 2022, 17:04

Jak macie problem z zadłużeniem to możecie się zgłosić do adwokata Pawła Marchewki, on się zajmuje tematem oddłużania, pomógł mojemu bratu wyjść na prostą. Tu macie do niego kontakt jak coś https://www.adwokatmarchewka.pl/

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość