Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Jaki krem pod makijaż?

26 lut 2016, 15:54

Serum2h reklamuje Katarzyna Skrzynecka :) Ja jestem zadowolona, jak pisałam ja używam tylko wersji na noc i skóra jest dobrze odżywiona i nawilżona i nie mam już tych okropnych łuszczących sie kawałków skóry na nosie. Co do zmarszczek, to jak patrze w lustro to mam wrażenie, że przy ustach mam mniejsze :) Tak jak piszesz Silvereye ja tez, nie lubię tłustych kremów, które długo się wchłaniają, serum na noc wchłania sie bardzo szybko i ma bardzo przyjemną konsystencję.
Tak? A zdawało mi sie, ze ktoś inny polecał, ale moze wiecej niz jedna osoba używa ;) ja bym się skłaniała ku temu na dzień raczej, tym bardziej jak tu szpilunia pisala, ze minutę sie wchłania, a moje dotychczasowe kremy pod make up i tak sie nie sprawdzały. Jak ma byc dobry na zmarszczki, odzywiac, nawilzac (na tym mi zależy tez bardzo)a dodatkowo szybko wchłaniać tak, ze mogę od razu się malować to czuje ze to moze byc coś dla mnie :)

CosmoSPA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2015, 10:56

Re: Jaki krem pod makijaż?

01 mar 2016, 15:53

Nie należy ufać ślepo reklamie którą zobaczymy w tv,poza tym w wielu przypadkach te kremy nie są warte tak wysokiej ceny,musimy mieć ten fakt na uwadze. Co powiecie o podkładach opartych na bazie kosmetyków naturalnych?

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Jaki krem pod makijaż?

08 mar 2016, 13:39

Ja stosuję pod makijaż krem, który używam na co dzień. Obecnie jest to krem na dzień z biolaven.

Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Re: Jaki krem pod makijaż?

10 maja 2016, 20:17

Zanim to wszystko na siebie nałożysz, to przydałoby się oczyścić twarz, poczytaj http://woman-news.pl/uroda-3/3484-oczys ... ry-tlustej Sam krem to nie wszystko w pielęgnacji.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jaki krem pod makijaż?

13 maja 2016, 09:04

Myślę,że to jaki krem wybierzemy,łączy się ściśle z rodzajem naszej cery i od tego powinnyśmy zacząć. Chętnie pomożemy,gdyż kosmetykami zajmujemy się na co dzień,zerknijcie na Lagenko.pl

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość