martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

03 mar 2016, 10:57

Zależy od wielkości firmy i jej potrzeb.
W firmie uważam, ze warto też posiadać taki depozyt- http://traka21.pl/
Wiele np. komisów samochodowych inwestuje obecnie w coś takiego :)
W szkole czy magazynach to też na pewno będzie idealne rozwiązanie :)

dmal
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 mar 2016, 19:00

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

21 mar 2016, 19:30

Jak duża powierzchnia, to raczej firma, na małej poradzi sobie osoba prywatna. No ale trzeba też zwracać uwagę na koszty.

MankaJaslo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2016, 21:50

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

29 lip 2016, 10:35

Jeśli chodzi o sprzątanie biur to zdecydowanie lepiej jest wynajmować firmę sprzątająca. Takie firmy jak http://metkon.waw.pl/sprzatanie.html posiadają odpowiednie sprzęty i będą w stanie swoją pracę wykonać tak jak się należy.

kasia3535
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 14:37

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

04 sie 2016, 22:10

ani firma ani ktoś do sprzątania nigdy osoba obca nie posprząta tak dokładnie naszego mieszkania jak my sami i nasi domownicy. Wiem zaraz mi powiecie że po co sie męczyć jak może nas ktoś wyręczyć ale czy nie będziemy poprawiać po tym kimś? Lepiej zaangażować rodzine dać im obowiązki i zaopatrzyć sie w jakiś sprzęt do sprzątania który ułatwi nam życie. np w taki http://leifheitsklep.pl/tydzien-okien-z ... 45921.html

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

20 sie 2016, 21:54

U nas w firmie o czystość dba profesjonalna firma sprzątająca. Moim zdaniem to lepsze rozwiązanie niż pracownik na etacie z uwagi na kosztu. Jeśli chodzi o sprzątanie domu, to też uważam, że lepiej, aby był ktoś z firmy. Osoby prywatnej nie można zatrudnić, a więc co - miałaby pracować na czarno?

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

24 wrz 2017, 15:18

Moim zdaniem samemu też można ekstra posprzątać . fajne produkty mają na pewno w sklepie internetowym na; https://www.leifheitsklep.pl . Takie produkty sprawdzają się rewelacyjnie i szybko można dzięki nim posprzątać.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

18 paź 2017, 20:37

kiedyś 2 razy skorzystałam z pomocy takiej osoby ale więcej musiałam poprawiać po niej także ostatecznie zrezygnowałam. Mamy dosyć duży dom ale generalnie uważam, że wszystko jest kwestią dobrej organizacji no i skutecznych środków czystości :) Nie zamawiam jak niektórzy chemii z Niemiec a podłogi myję naszym rodzimym Sidoluxem - efekt ? Czyste panele bez smug :) A dodatkowo produkt jest wydajny i niedrogi.

cudmalina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:04

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

25 paź 2017, 15:07

Taniej wyjdzie chyba osoba prywatna :ico_prasowanko:

merenre
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2020, 18:18

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

05 kwie 2021, 22:04

lepiej firma, większa szansa, ze profesjonalnie działa

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

06 sie 2021, 16:56

Lepiej firma - ja polecam Akmar z Olsztyna. Wiesz, z firmą dochodzenie ewentualnych uchybień w ich pracy wygląda zupełnie inaczej niż z osobą prywatną, która może trzasnąć drzwiami i wyjść, a my nic nie możemy zrobić, bo nie podpisywaliśmy z nią żadnej umowy.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość