Misia15
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:48

Kłucie w brzuchu a ciąża?

27 lip 2015, 13:57

Słuchajcie czy jednym z objawów ciąży może być takie dziwne kłucie w brzuchu bardziej po prawej stronie? Bo nie wiem czy już sobie wmawiam czy coś jest na rzeczy.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Kłucie w brzuchu a ciąża?

27 lip 2015, 14:14

Na pewno nie jest to objaw ciąży a raczej czegoś innego. Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza i zrobiłabym badania ale nie pod tym kątem co myślisz. I nie odwlekałabym tej wizyty. Nie chcę Cię w żaden sposób straszyć ale takim z pozoru niewinnym dolegliwościom często towarzyszom poważnego schorzenia. Żeby Ci rozjaśnić tą kwestię odsyłam Cię do artykułu na portalu poradnikowy.net o kłuciu po prawej stronie brzucha Mam nadzieję, że po jego przeczytaniu od razu pójdziesz zapisać się na wizytę u lekarza.

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Kłucie w brzuchu a ciąża?

27 lip 2015, 14:15

Na Twoim miejscu bardziej niż ciąży obawiałabym się jakiegoś problemu z jajnikami.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Kłucie w brzuchu a ciąża?

05 sie 2015, 15:18

Moim zdaniem powinnaś sprawdzić, czy przypadkiem faktycznie nie jesteś w ciąży. Nie ma co się nastawiać, że to coś poważnego. Tylko sprawdź sobie, kiedy test ciążowy wykonać, żeby dał wiarygodny wynik. Wbrew pozorom pora dnia i dzień cyklu ma znaczenie.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Kłucie w brzuchu a ciąża?

20 sie 2015, 12:19

Takie objawy mogą świadczyc o rożnych rzeczach. Najlepiej idź do lekarza... Ja jestem w 7 miesiącu ciąży i czuję się coraz gorzej. Ostatnio dopadło mnie nietrzymanie moczu - miałyście to?
Ostatnio po głowie chodzą mi pampersy dla dorosłych. Nie chcę się męczyć a takie pampersy mogą mi pomóc. Mam tylko nadzieję, że po porodzie nietrzymanie moczu zniknie.

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Kłucie w brzuchu a ciąża?

24 sie 2015, 12:24

To może być wiele rzeczy... jednak w ciąży lepiej tego nie bagatelizować. Kłucie u mojej koleżanki okazało się nic nie znaczyć, ale zbadała to w Ultragenie krakowskim i dopiero wtedy przestała się martwić jak się okazało, że to nic poważnego.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Kłucie w brzuchu a ciąża?

29 wrz 2015, 05:37

Najlepiej iść do lekarza. Ciąża ma różne objawy ale też nie mozna być na 100% pewnym, że to jest to. U mnie chyba jedynym i najbardziej uciążliwym objawem było popuszczanie moczu jakoś od 4 miesiąca. Nieźle się męczyłam. Na szczęście po porodzie jest trochę lepiej.

Ivita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2016, 12:55

Re: Kłucie w brzuchu a ciąża?

14 mar 2016, 14:45

Dokładnie tak jak powyżej,w takich przypadkach najlepiej będzie po prostu udać się do lekarza i wykonać badania,kłucie brzucha nie zawsze oznacza ciąże,wręcz przeciwnie. daj znać jak będziesz już po wizycie,co powiedział lekarz.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość