carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

15 mar 2016, 15:12

Idzie wiosna, lato, stroje kapielowe i te sprawy i zastanawiam sie calkiem powaznie nad jakims wyszczuplajacym zabiegiem kosmetycznym. Wiecie, cos takiego co pomoze pozbyc sie tluszczyku ale moze tez cellulitu. Jakos tak kompleksowo :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

16 mar 2016, 12:02

no właśnie, ja tez się chętnie dowiem jakim ciekawym zabiegom można by się poddać.

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

16 mar 2016, 14:00

Dieta i ćwiczenia, a nie pójście na łatwiznę! ;)

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

17 mar 2016, 16:27

Nie chce isc na latwizne, po prostu chce dzialac na wszystkich mozliwych poziomach :). Przestrzegam zdrowej diety, dwa razy w tygodniu chodze na fitness, wiec az tak sie nie lenie. Chcialam sie po prostu wspomoc zabiegami dla szybszych efektow :)

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

18 mar 2016, 14:02

z takich nieinwazyjnych zabiegow modny jest ostatnio exilis polecany jako ulubiony zabieg celebrytek. nie wiem jak dokladnie ma to dzialac, bo to jakies rozpuszczanie tkanki tluszczowej, ale zabieg ma w swojej oferce chociazby krakowska vesuna, wiec mozesz sobie to sprawdzic

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

23 mar 2016, 13:26

z takich nieinwazyjnych zabiegow modny jest ostatnio exilis polecany jako ulubiony zabieg celebrytek. nie wiem jak dokladnie ma to dzialac, bo to jakies rozpuszczanie tkanki tluszczowej, ale zabieg ma w swojej oferce chociazby krakowska vesuna, wiec mozesz sobie to sprawdzic
rozpuszczanie tkanki tluszczowej? czego to ludzie nie wymysla. ja slyszalam tez o zamrażaniu i w sumie nie wiem co gorsze... żeby pozbyć się cellulitu możesz po prostu kupić jakiś ujędrniający balsam i stosować domowe masaże albo body wrapping - używasz balsamu, owijasz ciało folią spożywczą i na godzinkę po koc :)

cytrynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2014, 11:21

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

24 mar 2016, 11:37

O zabiegach wyszczuplających i usuwających cellulit poczytasz sobie tutaj: http://cellulit-usuwanie.pl/. Trochę ich jest ale musisz się też liczyć z konkretnym wydatkiem bo każdy zabieg powtarza się co najmniej kilka razy.

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

25 mar 2016, 15:45

Dzięki dziewczyny. Przejrzę sobie te strony, poszukam jeszcze czegoś w necie i będę działać :). Jak macie coś jeszcze to wrzucajcie :)

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

30 mar 2016, 13:50

no to pochwal sie koniecznie co wybralas i jak efekty. Ciekawa jestem czy te cudowne zabiegi rzeczywiscie cos daja

fikso12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2016, 19:34

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

31 mar 2016, 21:22

Można pójść na zabieg ICOONE, z tego co wiem cieszy się dużą popularnością wśród klientów

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość