inka26
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:31

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

21 sty 2016, 11:49

kiedyś żyłam w takim związku i muszę powiedzieć że żałuję że tak długo to ciągnęłam i nie mogłam zebrać się na odwagę żeby z tym skończyć. W końcu miarka się przebrała i pękłam. Wystawiłam go za drzwi tak jak stał. I nie było już dla niego powrotu. Od ponad 7 lat jestem w szczęśliwym związku, dlatego warto postawić wszystko na jedną kartę, może się los uśmiechnie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

08 lut 2016, 11:53

niestety większość osób którzy tkwią w takich związkach nie chcą dopuścić do siebie myśli że w takowym tkwią i ciągną dalej tą gehennę.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

08 lut 2016, 14:24

To prawda. Nie jest to łatwe. Ja sama kiedyś byłam w takim związku.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

10 lut 2016, 15:43

chyba większość z nas wie co to za ból i jak ważne jest aby przejrzeć na oczy i się uwolnić.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

07 mar 2016, 12:19

Jesteś przekonana, że wasze związku nie da się już uratować? Jeśli nadal go kochasz to warto walczyć. Zastanawiałaś się nad skorzystaniem z terapii par? Wiem, że taka odbywa się w Warszawie http://pomoc-psychologiczna.com.pl/terapia-par/ ale decyzja należy do Ciebie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

08 mar 2016, 13:38

trzeba znaleźć w sobie siłę żeby odejść i umieć się przyznać do błędu, że źle się wybrało.

nuli
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2016, 12:32

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

16 mar 2016, 12:59

Nie poddawaj się i walcz. Skorzystaj z tego co daje psychoterapia kraków Świadczona pomoc obejmuje psychoterapię indywidualny oraz terapię małżeńską. Zastanów się nad tym.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

23 mar 2016, 12:12

Przede wszystkim musisz mieć świadomość, że są też inni faceci na tym świecie. Grunt, to się nie zamykać na dobre rzeczy, które mogą do nas trafić. Uważam, że powinnaś poczytać więcej o związkach i miłości na https://www.mydwoje.pl/Aktualnosci/News by mieć większe pojęcie na ten temat. Dzięki temu będzie Ci dużo łatwiej wyzwolić się z toksycznego związku.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

24 mar 2016, 12:00

Byłam kiedyś w toksycznym związku i wiele czasu minęło zanim uświadomiłam sobie jak bardzo był toksyczny. Niestety jedynym, słusznym rozwiązaniem jest całkowicie uwolnić się od toksycznej osoby. Usunąć ją ze swojego życia - skasować numer tel, usunąć z portali społecznościowych, nie pojawiać się tam gdzie on jeśli nie trzeba, jeśli się da to usunąć w cień jego znajomych.... czasami pomaga przeprowadzka w inne miejsce jeśli nic nas tu nie trzyma. Dużo rozmów z przyjaciółki ale nie o nim tylko o wszystkim innym żeby oderwać myśli. Poznanie nowych osób na przykład na kursach dodatkowych i podczas uprawiania sportu/hobby

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

25 mar 2016, 15:47

Musisz się całkowicie odciąć bo inaczej dalej będziesz stała w miejscu. Toksyczne związki niestety można tylko w taki sposób zakończyć - całkowity brak kontaktu. A pamietaj, że na świecie jest pełno facetów wartych uwagi

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość