Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

biuro w Warszawie

11 wrz 2014, 11:15

Cześć dziewczyny. W jakim miejscu w Warszawie warto jest wynająć sobie biuro?
Interesują mnie te powierzchnie biurowe - czy któraś miała z nimi styczność?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: biuro w Warszawie

27 sty 2015, 13:53

Kochana a czy to nie będzie dla Ciebie zbyt duży wydatek?
Sama mam niewielką firmę, jestem freelancerem , mam tutaj dwóch pracowników. Kontaktuję się z nimi zdalnie. Nie muszę płacić za utrzymanie drogaśnego biura w Warszawie.
Dobrą ofertę obecnie ma Biuro 29 - posiadają w ofercie biura wirtualne w warszawie w różnych opcjach cenowych.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: biuro w Warszawie

25 maja 2015, 07:58

Też uważam, ze biuro to duży i zbędny wydatek. Lepiej wynająć wirtualne lub prowadzić dg w domu jeśli ma się taką możliwość. Ja od dwóch miesięcy pracuję w domu i jestem bardzo zadowolona. Czeka mnie jeszcze trochę pracy przy urządzaniu gabinetu ale będzie dobrze. Ostatnio kupiłam nowy komputer a teraz poluję na niszczarkę - http://niszczarkidokumentow.pl/60-duze- ... arki-kobra Przyda się i pomoże zaoszczędzić czas,

Muzyczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:29

Re: biuro w Warszawie

27 maja 2015, 20:29

Mająć firmę warto minimalizować koszty. Wszystko jest ważne- nawet to jakiego masz operatora telefonicznego. Znalazłam coś ciekawego http://www.spikon.pl/dzwonienie-przez-internet/ . Mysle ze ta oferta jest naprawdę korzystna. No i mają wiele ciekawych rozwiązań

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: biuro w Warszawie

30 mar 2016, 13:41

Ja bym wynajęła gdzieś w centrum żeby mieć wszędzie blisko. Znalazłaś już coś? jak będziesz urządzać biuro to pamiętaj o niszczarce np marki Segato. Niszczarka to moim zdaniem niezbędne urządzenie, które powinno się znaleźć w każdym biurze.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość