mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: Gotowe diety - odchudzają?

30 wrz 2015, 12:18

A catering dietetyczny? Jestem ciekawa, co sądzicie o takich sposobach? I czy któraś z Was próbowała?

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Gotowe diety - odchudzają?

15 paź 2015, 09:06

Ten catering jest bardzo drogi a porcje jak dla niemowlaka... Znajoma zamawiała i do 12 była już po podwieczorku :P
Moim zdaniem lepiej udać się do dietetyka lub samodzielnie ustalać sobie samodzielnie dietę - oczywiście racjonalną bez zaniżania kcal.
Poza tym warto dołączyć do innych osób, które się odchudzają. Działanie w grupie niezwykle motywuje - przynajmniej mnie :)
Ostatnio odkryłam ProFit Klub - http://www.fit.eftera.pl/wygodne-odchudzanie.html i chciałabym do niego dołączyć. Oferuje niesamowite wsparcie i możliwość zapisania się na kurs "szczęśliwa i szczupła" Można tam zdobyć cenne informacje na temat odchudzania i życia w harmonii z samą sobą.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Gotowe diety - odchudzają?

26 lis 2015, 14:49

Była po podwieczorku bo nie trzymała się rozpiski zapewne. Moim zdaniem taki catering do całkiem niezły pomysł dla zabieganych ludzi. Trzeba tylko znaleźć sprawdzoną firmę, która układa te diety z głową.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Gotowe diety - odchudzają?

17 gru 2015, 00:31

Katering dietetyczny to dobry pomysł, ale trzeba ostrożnie wybierać - zarówno firmę jak i dietę. Niektóre firmy oferują teraz dobór diety pod np: konkretne ich wartości np modny ostatnio "free-gluten". Wygodna sprawa. Osobiście nie korzystam, ale znajoma zamawia coś takiego za pośrednictwem firmy, w której pracuje i mówi, że "przyjęło się". Wygodne rozwiązanie i nie droższe niż wypadanie na lanch do pobliskich restauracji. A już sprawdzone i w jej przekonaniu "pewniejsze źródło". ;)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Gotowe diety - odchudzają?

17 lut 2016, 00:08

Jesli będziesz jeść odpowienie, zdrowe porcje to z pewnością schudniesz. Zawsze możesz wypróbować dietę z suplementem Zinzino - http://www.megazino.pl/ Uzupełni niedobory kwasów omega 3 i 6 oraz pomoże w utracie nadprogramowych kilogramów. Mnie kusi ta dieta ze względu na skład Zinzino - jest naturalny i bogaty w zdrowe tłuszcze.

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Gotowe diety - odchudzają?

05 kwie 2016, 13:03

Dieta powinna być dostosowana indywidualnie, dlatego nie korzystała bym z gotowych rozwiązań lepiej wybrać się do dietetyczki i przedyskutować taki wybór.

Anita44
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2016, 14:24

Re: Gotowe diety - odchudzają?

01 maja 2016, 14:37

Na pewno nie warto czegoś takiego kupować nie znam się na sprawie, ale moja intuicja mi mówi, że jest to naładowane jakąś chemią (musi być). A przecież przy zdrowym odchudzaniu nie chodzi o faszerowanie się sztucznymi rzeczami. Najlepiej jest zmienić dietę, wyrzucić batoniki i rogaliki, mogę polecić jedno miejsce z dobrymi dietami. Żołądek można napełniać np. niskokalorycznymi warzywami, jak już ktoś bardzo musi.

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Gotowe diety - odchudzają?

25 maja 2016, 13:51

Ja tam uważam, że każda dieta powinna być indywidualnie przygotowana. Ale taką dietę możesz sobie nawet sama przygotować według swoich potrzeb wzorując się na gotowych tylko musisz patrzeć na tabele kaloryczne. Ja swoją dietę opieram na zdrowej i naturalnej żywności. Do większości używam produktów firmy Melvit http://melvitpl.jimdo.com/ które są na prawdę bardzo dobre jeżeli stosujemy jakiekolwiek diety.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość