braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

20 lip 2015, 15:56

A Ty mogłabyś mi doradzić w sprawie zakupu samochodu? Mój mąż jest zdecydowany na lexusa z http://www.moc-hybrydy.pl/wybierz.html, bo bardzo dobra firma, napęd hybrydowy itp. Ja nie znam się na motoryzacji i nie wiem, czy nie przepłacimy kupując to auto. Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

28 lip 2015, 12:41

O Lexusach słyszałam raczej same pozytywne opinie. Sama mam peugeota i ostatnimi czasy oddawałam go tylko na regenerację tylnej belki, poza tym jest to bezawaryjny samochód. Ale może zdaj się w tej kwestii po prostu na opinię męża?

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

15 paź 2015, 20:47

Ja tez miałam rózne przeboje z autem. Ostatnio pojechałam w trasę i si zorientowałam, że mam nie ważny przegląd! Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Na szczęscie na trasie trafiłam na stację kontroli pojazdów http://www.stacjakontroliprzemysl.pl/?d ... techniczne i szczęsliwie wszystko załatwiłam :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

03 lis 2015, 15:09

Nie bardzo rozumiem w jakim celu przechodzi się takie badania. Mogłabyś nam to przybliżyć?

bozena96
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:33

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

05 kwie 2016, 08:26

warto kiedy już piszemy o samochodach polecić bardzo dobry sprawdzony warsztat samochodowy w wawce http://www.autowawer.pl/

Rotlomat
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 13:37

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

05 kwie 2016, 13:40

istnieje coś takiego jak motoryzacja przyjazna kobietom??

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

08 kwie 2016, 13:55

Zapewne istnieje, tylko na pierwszy rzut oka wydaje się to mało prawdopodobne. Ja szukam właśnie mechanika który podjąłby się instalacji niezależnego ogrzewania w samochodzie bo mam stare auto, które przy zmianach temperatury na niższe, zdecydowanie nie chce ze mną współpracować. A wiadomo, jest to bardzo kłopotliwe.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

25 kwie 2016, 07:50

Ja musiałabym się wybrać na czyszczenie klimatyzacji. Natomiast czytałam niedawno o wgnieceniach karoserii w aucie na cafe-mama.pl i z tego artykułu dowiedziałam się, że w przypadku niedużych stłuczek wcale nie musi być konieczne lakierowanie auta. Wiedziałyście o tym?

Fionella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 02 mar 2016, 09:37

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

04 maja 2016, 11:53

Spróbuj zapytać w serwisie Euromastera. Myślę, że mechanicy z tego serwisu powinni ci pomóc, poza tym mają punkty w całej Polsce, więc na pewno znajdziesz jakiś w pobliżu. Teraz tez mają jakąś promocję, ale to trzeba poczytać http://www.euromaster.pl/promocja-bfgoodrich-2016.htm.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

21 cze 2016, 23:42

Ja sporo dobrego słyszałam o serwisie renault w krakowie. Chyba wybiorę sie tam z moim samochodem bo ostatnio coś się z nim dzieje. Na pewno do wymiany będzie pasek klinowy i opona. Zależy mi na oryginalnych częściach dlatego chcę jechać do autoryzowanego serwisu. A wy jakie części kupujecie do samochodu?

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość