Awatar użytkownika
blisky30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2016, 18:52

Czy warto korzystać z zabiegów odchudzających?

25 mar 2016, 13:55

Witam serdecznie.

Czy macie może jakieś doświadczenie w korzystaniu z zabiegów odchudzających? Jakieś zabiegi odchudzające poznań są np. w ofercie tego salonu i zastanawiam się właśnie czy byłoby to dobre rozwiązanie... Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Czy warto korzystać z zabiegów odchudzających?

06 kwie 2016, 10:05

Zdania są podzielone,ale polecam na początek poczytać szereg opinii na forum bo takie tematy dotyczące zabiegów odchudzających były już wałkowane,kolejna kwestia to cena takiego zabiegu,tutaj też warto zagłębić się w szczegóły.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Czy warto korzystać z zabiegów odchudzających?

07 kwie 2016, 16:32

Jak dla mnie zabiegi odchudzające są kompletną stratą czasu oraz pieniędzy :) wystarczy się troszkę popopruszać przypilnować tego co się je i będą efekty :D

pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

Re: Czy warto korzystać z zabiegów odchudzających?

08 kwie 2016, 09:03

Jak dla mnie zabiegi odchudzające są kompletną stratą czasu oraz pieniędzy :) wystarczy się troszkę popopruszać przypilnować tego co się je i będą efekty :D
racja

AktywnaMamuska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2016, 14:17

Re: Czy warto korzystać z zabiegów odchudzających?

08 kwie 2016, 14:20

Zabiegi ujędrniające, może tak, ale odchudzające...raczej nie. Wszystko zaczyna się od żołądka.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Czy warto korzystać z zabiegów odchudzających?

20 kwie 2016, 09:31

Jak dla mnie takie zabiegi nie są zbyt dobrą opcję. Nie lepiej pójść do dietetyka i zacząć więcej się ruszać? To byłoby zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Czy warto korzystać z zabiegów odchudzających?

20 kwie 2016, 13:46

Jeśli chodzi o zabiegi odchudzające to uważam, że na pewno są wśród nich takie, jak chociażby hydrokolonoterapia: http://novaclinic.pl/d/90-hydrokolonoterapia-poradnik , które mogą poprawić ogólne samopoczucie, otruć organizm, wzmocnić go. Do tej pory czytałam same pozytywne opinie na temat tego zabiegu i przyznam, że kusi mnie, żeby go spróbować.
Uważam, że dzięki temu kolejne zabiegi mogą mieć znacznie korzystniejsze efekty, jeśli chodzi o proces zrzucania wagi.
Oczywiście, najpierw najlepiej odbyć konsultacje z lekarzem, przebadać się, jak zresztą w ogóle, jeśli chodzi o odchudzanie.
Czy może ktoś na forum już miał wykonywany taki zabieg?

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Czy warto korzystać z zabiegów odchudzających?

21 kwie 2016, 06:35

Jasne, że warto, ale tylko w sprawdzonych klinkach/spa. Moja przyjaciółka była na takim zabiegu w Anlaya Day Spa i widać efekty. Ona sama jest zachwycona i mówi, że wreszcie wyzbyła się kompleksów.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Czy warto korzystać z zabiegów odchudzających?

21 kwie 2016, 14:47

Te zabiegi strasznie kuszą, obiecują cuda na kiju ale chyba nie wierzę w ich działanie.
Lepiej przejść na zdrowe odżywianie i zacząć się więcej ruszać. Ja ostatnio zastanawiałam się jak schudnąć przed wakacjami i doszłam do wniosku że zapiszę się na siłownię, jeśli mi się uda to chciałabym pojechać na wczasy odchudzające nad morzem w Primavera i zacząć jeździć na rowerze. Poza tym wprowadziłam zmiany w kuchni i mam cichą nadzieję, że do wakacji waga spadnie:)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość