Pilar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:10

medycyna alternatywna - interesujecie się?

11 kwie 2016, 10:49

Ciekawa jestem jakie macie doświadczenia z medycyną alternatywną. Teraz głośno było o nowej ustawie i likwidacji homeopatii jako uznawanej przez ministerstwo metodzie leczenia.

Ja ostatnio naokoło słyszę, że połączenie medycyny tradycjonalnej (naszej) i alternatywnej (głównie chińskiej) to idealne połączenie leczenia przyczyn i skutków. Ostatnio moja koleżanka po 3 latach ciężkich migren zaznała spokoju po akupunkturze - 10 sesji i od roku nawet lekkiego bólu głowy. Ja byłam ostatnio na zabiegu refleksologii - również samopoczucie na plus.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: medycyna alternatywna - interesujecie się?

11 kwie 2016, 22:09

Ja się interesuję taką medycyną i ją stosuję.

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: medycyna alternatywna - interesujecie się?

12 kwie 2016, 21:52

Jeśli faktycznie usuwa dolegliwość to warto wykorzystać każdą sytuację, żeby sobie pomóc w walce z bólem czy cierpieniem.
Ja ostatnio zastanawiam się nd badaniami genetycznymi, głównie mutacją genu BRCA1, która jest niebezpieczna szczególnie dla kobiet.
Co prawda na nfz trzeba czekać, ale alternatywą jest zamówienie takich badań na zdrowegeny.pl.
Bez kolejki, od ręki i bez biegania po lekarzach. Jeśli można zrobić coś dla siebie w ramach profilaktyki to doskonała okazja.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość