Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

06 kwie 2016, 08:59

Ja też chętnie poznam opinie na temat tych zabiegów wyszczuplających,jeżeli możesz to opisz swoje wrażenia bo jestem bardzo ciekawa. Kolejna kwestia to ceny,możesz je przybliżyć? Z tego co wiem to zabiegi nie należą do najtańszych,prawda?

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

07 kwie 2016, 13:55

Wstępnie zdecydowałam się na endermologie w Vesunie, ale myślę jeszcze nad exilis, bo oba te zabiegi mnie kuszą :)

sylwia93
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:31

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

12 kwie 2016, 21:40

Z własnego doświadczenia polecam Karboksyterapie. Byłam na takim zabiegu i z efektu końcowego jestem zadowolona. Tak w skrócie tylko napiszę na czym polega taki zabieg, otóż wprowadza się do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla, który częściowo zmienia się w kwas węglowy, a ten rozpuszcza komórki tłuszczowe, zapewniając tym samym skuteczne działanie wyszczuplające. A na taki zabieg wybrałam się do instytutu urody new look - http://instytut-urody.com/karboksyterapia.html

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

13 kwie 2016, 12:03

oba zabiegi wyglądają zachęcająco i przynoszą pewnie podobne efekty, więc właściwie nie ma to większego znaczenia, na który z nich się zdecydujesz ;)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

17 kwie 2016, 10:32

takie zabiegi są skuteczne ale trzeba mieć na nie czas i fundusze. Mnie zdecydowanie brakuje czasu a z finansami to wiadomo, bywa różnie.

agata7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2016, 13:16

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

18 kwie 2016, 20:01

Polecam endermologię. Zabieg pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów i tzw. pomarańczowej skórki, odzyskać jędrną skórę. Mi akurat najbardziej zależało na wygładzeniu rozstępów dlatego udałam się na ten zabieg do instytutu new look w Warszawie http://instytut-urody.com/endermologia.html . Z efektów jestem zadowolona, bo rozstępów jakby wcale nie było, a po cellulicie ani śladu.

Awatar użytkownika
gagabrysia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:33

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

19 kwie 2016, 15:06

Tu masz jeszcze trochę informacji o zabiegach ujędrniających ciało i pomagających pozbyć się cellulitu http://ujedrnianie-skory.pl/ :)

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

27 kwie 2016, 14:22

Coś czuję, że będę musiała po prostu podjąć męską decyzję i tyle w tym temacie ;)

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

29 kwie 2016, 11:41

jeżeli i tak działasz kompleksowo to pierwsze efekty pewnie i tak już się pojawiają i zabieg będzie tylko dopełnieniem całości

natikab
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:09

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

29 kwie 2016, 23:17

Wiesz jak nie dużo komuś do odchudzania zostało to może na spokojnie spróbować się odchudzać z suplementami. Bracik , teraz schudł chyba z 7 kg w 2 miesiace. Podobno miał diete od specjalisty , chodził na jakiś crossfit i brał therm line man. W dwa miesiaće fajnie się "zrobił" .

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość