uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

29 lut 2016, 16:15

ja na swoim ślubie takich atrakcji nie planuję bo będę mieś skromny ślub.

Klopsik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:43

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

01 mar 2016, 10:49

atrakcje na ślubie i weselu to fajny pomysł urozmaicają schemat ślubu

alka39
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:10

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

01 mar 2016, 12:31

U nas na weselu była fotobudka. Bardzo fajnie się sprawdziła oraz wiele osób z niej korzystało.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

08 mar 2016, 13:12

Moim zdaniem to w głównej mierze kwestia tego jaki budżet na przyjęcie weselne posiadamy ,im więcej na tym lepsze atrakcje możemy sobie pozwolić,akurat fotobudka to tylko jedna z nich W modzie są również fontanny czekoladowe oraz pokaz fajerwerków :)

krystyna123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2016, 09:35

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

09 mar 2016, 21:41

Wiele osób pozytywnie wypowiada się o fotobudce. A poza tym warto zadbać, żeby jakieś ciekawe gry i konkursy zaplanować :)

cytrynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2014, 11:21

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

08 kwie 2016, 12:52

u koleżanki była właśnie foto budka i szczerze przyznam, że był to bardzo dobry pomysł :)

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

14 kwie 2016, 09:30

u koleżanki była właśnie foto budka i szczerze przyznam, że był to bardzo dobry pomysł :)
Ostatnio też byłam na takim weselu z fotobudką :) I myślę, że to świetny pomysł. Zawsze to coś ciekawszego i bardziej oryginalnego niż klasyczne zabawy w kółeczku, które nie wszystkim się podobają. A do takiej fotobudki goście chętnie zaglądają :) Warto zastanowić się nad jej wypożyczeniem na wesele, ale fajnie sprawdzi się też na innych imprezach, np. na osiemnastce. Znalazłam taką stronę o fotobudkach: http://www.mimofoto.pl/

pannajoanna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2016, 10:09

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

21 kwie 2016, 10:44

Słyszałam o fotobudce i uważam, że to całkiem niezły pomysł. Na przyjęciu mojej przyjaciółki sprawdziła się idealnie. Frajdę mieli nie tylko dorośli, ale i dzieci, więc nie trzeba było zatrudniać dodatkowej osoby. Byłam też na weselu, gdzie młodzi zorganizowali mały pokaz tańca, który wykonali ich znajomi profesjonalni tancerze.
Ale niedawno słyszałam o tym, że na weselach zaczyna organizować różnego typu gry ze scenariuszem, gdzie goście rozwiązują jakieś zagadki. To podobno bardzo angażuje gości. Ale trzeba mieć pewność, że lubią takie zabawy i wezmą w nich udział, bo inaczej taka atrakcja traci swój sens.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

16 maja 2016, 11:18

Fotobudka,pokaz fajerwerków czy fontanna czekoladowa- to moim zdaniem te atrakcje ślubne,które są zdecydowanie najbardziej popularne i stosunkowo w rozsądnej cenie,no może poza fajerwerkami:) Z koeli fontanna czekoladowa to największa radości atrakcja dla dzieci na weselu.

malenka80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2016, 21:07

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

23 maja 2016, 09:43

To i ja się włączę. Nie jestem wielbicielką zmian, ale odkąd pierwszy raz bawiłam się na weselu z fotobudka i widziałam, jak goście w każdym wieku doskonale się bawią robiąc sobie zdjęcia, uważam ten sprzęt za obowiązkowy. Jeśli chodzi o konkrety to podoba mi się oferta zamieszczona na tej stronie - http://www.mimofoto.pl/ . Zapamiętałam sobie na przyszłość ;)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość