cassie86
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2015, 15:34

wyjazd z 5latkiem

27 sie 2015, 15:45

Właśnie przed nami ostatni dzwonek na urlop. Zarezerwowałam wstępnie pokój na wyjazd rodzinny. Ja mam zamiar korzystać ze SPA, bo przecież zmęczona mama to zła mama:) A chcę być dobrą i szczęśliwą kobieta- mamą:) Warunki sa przyjazne dla rodzin, dzieci i uwaga, nasza 5-latka mieści sie w darmowym pobycie :) i to jest pomysl, który realizujemy juz 3 rok- szukamy miejsc, które nie pobierają opłat za dzieci, lub są one symboliczne. Tym razem więc padło na Mazury, konkretnie na Olsztyn... http://www.hotelmarinaclub.pl/pokoje/nasze-pokoje
Zastanawiam się jeszcze, czy to sensowne, ale okolica ładna, pogoda wciąz dopisuje i co ważne- jeszcze rok szkolny nas nie dotyczy:)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: wyjazd z 5latkiem

08 wrz 2015, 21:55

No i gdzie byliście?

KrolZabawek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2015, 12:28

Re: wyjazd z 5latkiem

22 wrz 2015, 13:41

W przypadku wakacji spędzanych z dzieckiem,to ważne jest to aby mieć dostęp do kilku atrakcji,bo inaczej szybko może się znudzić,więc wybór wypoczynku nad morzem czy nad jeziorem,gdzie jest plaża i woda to bardzo dobra opcja:)

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: wyjazd z 5latkiem

07 gru 2015, 14:32

A jaki fotelik kupowaliście dla 5-latka? faktycznie poleca się ten model - recaro?

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: wyjazd z 5latkiem

11 lut 2016, 13:40

Ja mam w domu 4 i 5-latke. Zastanawiam się nad zabraniem je na marcowy urlop w Primavera. Przeglądałam dzisiaj ofertę hotelu i wydaje mi się bardzo atrakcyjna. Zabaw i warsztatów dla dzieci na pewno nie zabraknie co mnie bardzo cieszy bo nie wszystkie hotele tak dbają o swoich najmłodszych gości. Dorośli z kolei mogą korzystać z przeróżnych zabiegów w SPA i parku wodnym. Byliście tam może kiedyś? Jak wrażenia?

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: wyjazd z 5latkiem

24 lut 2016, 10:02

Foteliki Recaro faktycznie są polecane przez wielu rodziców,a poza tym bardzo dobrze wypadły jeżeli chodzi o testy bezpieczeństwa więc warto się nimi zainteresować. Podaj jaki budżet posiadasz na ten cel i doradzimy,na naszej stronie też znajdziesz szeroki wybór artykułów dla swojego dziecka w niższej cenie.

Karla8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2016, 11:49

Re: wyjazd z 5latkiem

29 lut 2016, 11:56

Ja uwielbiam wyjeżdżać z dzieckiem nad morze. W szczególności do Stegny Gdańskiej. Tam jest dużo osrodków w których można świetnie wypocząć. Całą rodziną. Las, domki drewniane, cisza, spokój, morze...duuuużo miejsc do spacerowania. Czego chcieć więcej?

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: wyjazd z 5latkiem

21 kwie 2016, 11:04

Jeżeli chodzi o wyjazd z dzieckiem czy to na wycieczkę 1dniową czy na wczasy,wakacje,to oczywiście bardzo fajna sprawa,ale też z drugiej strony warto się do niej odpowiednio przygotować,wybierając dobre akcesoria które bez problemu znajdziecie na www.Dreptaki.com.pl

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: wyjazd z 5latkiem

21 kwie 2016, 14:08

My mamy trochę młodsze dziecko, bo 2-letnie, które w dodatku nie przepada za dalekimi podróżami, więc na razie jesteśmy skazani na zwiedzanie okolic Krakowa :) W tamtym roku byliśmy w Szczawnicy, może w tym roku też gdzieś w Pieniny, w każdym razie na pewno Małopolska albo Podkarpacie. Już nie mogę się doczekać i powoli szukam fajnych gadżetów, bo uwielbiam takie rzeczy kupować przed wyjazdem :) Ostatnio trafiłam na opaskę, którą zakłada się dziecku na rękę i można zapisać na niej np. nr telefonu http://www.siband.pl/ .

JoannaPk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2016, 22:35

Re: wyjazd z 5latkiem

26 kwie 2016, 23:06

Nie ma lepszego miejsca na wakacje z dzieckiem niż Łeba. Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci znajdziecie tam wiele atrakcji. O nocleg z dzieckiem również nie powinnaś się martwić. Na stronie noclegi Łeba znajdziesz wiele ofert, gdzie oferują domki i mieszkania dla całych rodzin. Trzymam kciuki, że uda Ci się znaleźć odpowiednie miejsce.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość