Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 maja 2007, 02:32

A ja jestem bardzo dumna ze swoich rodziców. Oboje rzucili palenie. Moja mama kiedys mi powiedziała "nie chce zeby moj wnuczek czul, ze babcia smierdzi". :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 12:38

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super wisienko ....tez bym byla dumna :-D

Krecik_5
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:00

14 maja 2007, 12:40

Super, mój mąż pali w oknie jego kumple też wiedzą, że w domu u nas palenia nie ma za to moja "Kochana" teściowa pali przy mnie i chyba ma to w d... ona ma 5 letnią córkę i całą ciążę z nią kopciła jak lokomotywa aż cud, że mała zdrowa się urodziła...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 maja 2007, 13:52

Krecik toi faktycznie...ale jak juz pisałysmy nie ma reguły jedna moze palic jak smok a dzidiz nic nie jest a druga pali pare dziennie dzidzia ma problemy ze zdrowiem tak czy tak nie rozumiem jak mozna palic w ciazy to tak jakby zamknac dzidzie w piłce i przez dziurke wpuszczac dym który sie wdycha przesada :ico_zly: :ico_zly:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 23:28

krecik to rzeczywiscie ta tesciowa niepowazna :ico_puknij:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

16 maja 2007, 21:59

Nie ważne czy jest to jeden papieros czy 1000 dziennie szkozi dziecku tak samo.

Ja chciałam tylko powiedzieć jedno. Dziewczyny paląc w ciąży trujecie swoje maleństwa, uzależniacie je od tego świństwa. Wam jest ciężko rzucić? A co na to Wasz maluszek zaraz po porodzie? Zostanie oderwany od matki i od nałogu. Bedzie dzieciatko musiało rzucić palenie a może jednak nie? Może żeby nie przechodziło tego czego Wy nie możecie zrobić czyli rzucania bez rezultatów będziecie dzieciątku podawać papierosy ?????????????????????????????????????????????????????

Może drastycznie ale na mnie podziałało, jak tylko dowiedfziałam sie o pierwszej ciąży rzuciłam od razu z chwili na chwilę i nie wróciłam do tego.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 maja 2007, 23:47

bozenka74 pisze:Może drastycznie ale na mnie podziałało, jak tylko dowiedfziałam sie o pierwszej ciąży rzuciłam od razu z chwili na chwilę i nie wróciłam do tego.


ja zrobiłam tak samo,od razu koniec i tak jest do dzis dnia,a wcześniej kopciłam jak smok

nie umiałabym truć świadomie swojego dziecka

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

19 maja 2007, 11:31

witajcie prosze matki ktore pala w ciazy o przeczytanie tego artykulu http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=53c53 moim zdaniem kazda matka kochajaca swoje dziecko postapila by podobnie a nie mowie juz o jakims rzuceniu palenia bo jezeli ta kobieta mogla umrzec tylko dla tego zeby jej dziecko bylo zdrowe to nie potrafie zrozumiec jak ktroas z was palacych przyszlych mam moze spojrzec w lustro i szukac co krok nowych wymowek zeby tylko moc dalej truc siebie i swoje dziecko :ico_olaboga: :ico_zly: czy nie obchodzi was zdrowie waszych dzieci?????? :ico_zly: zycze milego papieroska przy tym artykule :ico_zly:

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Palenie papierosów w ciąży....

12 kwie 2016, 11:50

W moim domu mama zawsze paliła i było to aż do jej śmierci. Wszystko cuchnęło papierosami i musiało minąć naprawdę dużo czasu, nim ten zapach zniknął raz na zawsze. Z tego co wiem, paliła również będąc w ciąży. Ja tak nie zamierzałam i nie zamierzam. Przede wszystkim powinno się myśleć o zdrowiu i życiu naszych dzieci to powinno być dla nas jako matek najważniejsze. Z tego samego powodu nie powinno się pić alkoholu.

pannajoanna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2016, 10:09

Re: Palenie papierosów w ciąży....

21 kwie 2016, 12:55

Nigdy nie rozumiałam osób , które palą papierosy w ciąży. Wiem, ze to jest nałóg i trudno go porzucić, ale czego się nie robi dla zdrowia własnego dziecka. Chyba najlepiej by było jeszcze w okresie planowania ciąży powoli rezygnować z tego, co może szkodzić maluszkowi. Ale może też tak łatwo mi się mówi i pisze, bo nigdy nie paliłam, mimo tego, że moja mama od wielu lat nieprzerwanie kopci...

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość