Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Odszkodowania

01 paź 2015, 13:16

Czy staraliście się kiedyś o odszkodowanie za nieszczęśliwy wypadek?
Jakie dokumenty należy przygotować?
Może macie namiary na firmy, które zajmują się takimi roszczeniami?

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: Odszkodowania

01 paź 2015, 18:20

Nie, osobiście nigdy, ale w rodzinie owszem! Z pomocą: http://cieplak.com/odszkodowanie/ - poszło, jak z płatka!
Ale generalnie nie są to jakieś nadzwyczajnie trudne sprawy, chyba...
Oczywiście trzeba trochę nazbierać różnych papierków, ale jak masz wsparcie firmy to raczej możesz być pewną swojej wygranej.

szpileczka01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2015, 21:55

Re: Odszkodowania

20 gru 2015, 22:32

Musisz przygotować się na batalię w uzyskaniu odszkodowania. Wcale to nie jest takie proste. Ale zawsze warto próbować. Nie masz nic do stracenia.

kapitanhak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2016, 11:04

Re: Odszkodowania

15 lut 2016, 13:42

A gdzie masz dziecko ubezpieczone? Ja miałam w PZU i doszło do nieszczesliwego wpadku i to kilkukrotnie.
A więc po przebytym leczeniu zwróciłam się do Dyrekcji Przedszkola która wydała mi jakąś kartę ubezpieczenia.
Z tym papierkiem i z informacją od chirurga pojechałam do PZU, wypełniłam wniosek i to było na tyle. Po jakiś 2 tygodniach kasę miałam na koncie

pannajoanna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2016, 10:09

Re: Odszkodowania

21 kwie 2016, 13:10

Ja byłam zmuszona zapoznać się z tematem odszkodowań, bo siostra poprosiła mnie o pomoc w swojej sprawie, Niby nic poważnego, jakiś drobny uraz, ale wiadomo, że rekompensata się należy. Nie jestem specjalistką w tej sprawie, ale dowiedziałam się, że bardzo ważne są okoliczności zdarzenia - http://castellum.com.pl/abc-odszkodowan ... wiadczenia, bo tylko gdy wszystko zgadza się z regulaminem w 100% można wypłacić odszkodowanie. No i wtedy zaczęło się udowadnianie kiedy doszło do zdarzenia, czy są świadkowie, zdjęcia, dowody, wszystko... Ale jakoś dałyśmy radę, potrzebowałyśmy tylko wsparcia osób, które rozumieją te wszystkie prawne zwroty i pisma. Teraz mamy nauczkę na przyszłość, że jeśli zdarzy się jakikolwiek nieszczęśliwy wypadek czy kolizja drogowa to nie wolno tracić zimnej krwi, bo potem można jeszcze długi czas ubiegać się o coś, co się nam należy!

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Odszkodowania

10 lis 2017, 16:58

Nie wiem jakie dokumenty trzeba dokladnie przygotowac, bo sama takiego wypadku nie doswiadczylam. Ale kolezanka byla w takiej sytuacji i ona zglosila sie do firmy AUxilia. Pamietam, ze byla zadowolona z ich uslug, bo ostatecznie dostala wysokie odszkodowanie.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość