alas91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2016, 21:21

Re: dieta warzywno-owocowa

21 kwie 2016, 21:08

Ja udałam się do dietetyka, który ułożył dietę odpowiednią dla mojego organizmu. Wiadomo, że potrzebny jest też ruch aby były lepsze efekty. Ja staram się biegać 2 razy w tygodniu i ćwiczę przed telewizorem korzystając z programów odchudzających Primavera na YT. Urlop tez zamierzam spędzić aktywnie. Wybieram się z siostrą na wczasy odchudzające nad morze do ośrodka Primavera na 8 dni. Mają kilka pakietów do wyboru, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, np. jak szybko i zdrowo schudnąć. Wydaje mi się, że fajna opcja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych ;)

kasia3535
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 14:37

Re: dieta warzywno-owocowa

15 lip 2016, 10:07

cześć dziewczyny, ja tam podziwiam osoby które są wegetarianami i to nie ze względu na to że nie jedzą mięsa bo to sie da, tylko że w Polsce jest wegetarianizm jeszcze mało znany a co idzie za tym w sklepach brakuje produktów do gotowania a w restauracjach dań. W internecie znalazłam catering wegetariański może komuś to pomoże w codziennych posiłkach. A stronkę do firmy znajdziecie tu http://www.fitapetit.com.pl/#!catering- ... nski/bt95z

Hynal
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2016, 12:34

Re: dieta warzywno-owocowa

15 lip 2016, 11:13

Jakie byście polecili diety warzywno-owocowe które mają posłużyć jako tzw. Detoks? Słyszałem, że imbir się dodaje do takich soków. Ktoś może testował taką dietę detoksową jakąś?

ciapuleks
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2016, 14:02

Re: dieta warzywno-owocowa

18 lip 2016, 14:25

taka dieta jest niezdrowa - może wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku
________________________________________________
pillole dimagranti
prodotti per dimagrire

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: dieta warzywno-owocowa

11 maja 2018, 14:42

Słyszałam od znajomej, że jak się spożywa regularnie te same owoce lub warzywa, to można sobie również zaszkodzić. Dlatego staram się urozmaicać sobie owocowo-warzywne menu. Co rano i czasami po południu wypijam szklankę wyciśniętych owoców lub warzyw z białą Piwniczanką, bo nie lubię mieć zbyt gęstych koktajli, a Piwniczanka ma na dodatek sporo minerałów.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: dieta warzywno-owocowa

28 maja 2018, 21:40

ja nie lubię owoców... lubię za to warzywa, ale mało ich jem właśnie, bo przy moim ibs musze się konkretnie pilnowac z dieta, z pomoca jest zawsze u mnie intesta, dzieki której wszystko ładnie mi się wyregulowało i nie mam już biegunek spowodowanych ibs, ale niestety i tak muszę stosować diete :)

Neko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:08

Re: dieta warzywno-owocowa

26 sie 2018, 17:44

Nie dałabym rady na takiej diecie :(

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: dieta warzywno-owocowa

27 sie 2018, 09:56

To kwestia zmiany nawyków oraz przyzwyczajenia, ja osobiście uważam że każda dieta jest dobra i skuteczna pod warunkiem, ze stosujemy ją z pewnym umiarem.

Sarras
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 03 paź 2018, 15:16

Re: dieta warzywno-owocowa

03 paź 2018, 15:24

Chodzi o dietę dr Dąbrowskiej?

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: dieta warzywno-owocowa

15 paź 2018, 12:21

Ja wolę swoją Wygodnądietę. Smaczna, zdrowa i przede wszystkim skuteczna;) Jem do syta i co ważniejsze regularnie a przy tym nie muszę tracić czasu na gotowanie;)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość