onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

nieustanne zmeczenie - jak poprawic wyglad skory?

26 kwie 2016, 11:14

czesc! mam pytanko. mam dosc intensywny styl zycia, malo snu, za to duzo pracy i latania z miejsca na miejsce. nie za bardzo mam szanse na odpoczynek, a moja twarz juz niestety zaczyna wygladac okropnie. niedlugo moja przyjaciolka bierze slub - niestety nie mam szans odpoczac przed tym wydarzeniem, a chcialabym jakos poprawic swoj wyglad zeby nie wygladac jak zombie, i nie mowie tylko o grubej warstwie makijazu :D znacie jakies dobre, mocniejsze zabiegi,nie jakies maski, bo to niewiele daje?

Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

Re: nieustanne zmeczenie - jak poprawic wyglad skory?

26 kwie 2016, 12:05

ja akurat lubie naturalne rzeczy, swietne jest wszystko zawierajace czystek, a na zmeczona skore to jednak chyba bezkonkurencyjny jest sen :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: nieustanne zmeczenie - jak poprawic wyglad skory?

27 kwie 2016, 07:37

dokładnie, ja też nie lubię kosmetyków napchanych chemią.

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: nieustanne zmeczenie - jak poprawic wyglad skory?

27 kwie 2016, 11:30

Witaj! Brak snu faktycznie może być przyczyną złego stanu skóry. Radzę znaleźć jednak trochę czasu na odpoczynek, bo długotrwały stres i zmęczenie mają negatywny wpływ na cały organizm. Jeśli chodzi o środki doraźne - polecam zabiegi z serii Geneo, zwłaszcza NeoBright. Zabieg ten wyrównuje koloryt skóry, zapewnia odpowiednie dotlenienie i nawilżenie; daje efekt promienności i rozświetlenia. Żeby uzyskać najlepsze efekty zaleca się serię 6 zabiegów - raz w tygodniu.

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: nieustanne zmeczenie - jak poprawic wyglad skory?

28 kwie 2016, 11:02

z tym thalgo to może byc problem, czytalam gdzies w necie ze nie mozna tego robic na skore z uczuleniem . Ja dopiero co wykurowałam uczulenie po kremie pod oczy, generalnie byla masakra, musialam sie ratowac maścią ze sterydami, bo mi takie wielkie czerwone plamy wyszly dookola oczu. Wszystko na dodatek spuchło a potem skóra zaczeła sie łuszczyc ;<. Pozbycie sie tego swinstwa zajelo mi dobre 3 miesiace…. Dlatego thalgo chyba odpada, bo przeciwskazania to uczulenie i trądzik.
A odonosnie tego drugiego zabiegu Geneo, to by bylo niemal na ostatnia chwile :d ale u mnie to standard akurat :d a ile trwa taki zabieg? czegos nie mozna po nim robic czy wszystko mozna normalnie, nie ma zadnych podraznien czy cos?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: nieustanne zmeczenie - jak poprawic wyglad skory?

29 kwie 2016, 10:40

Zabieg trwa 30 minut, zaraz po nim można od razu wrócić do codziennego życia. Podrażnienia nie będą występować jeśli właśnie utrzymamy ten 7-dniowy odstęp między zabiegami. Więcej na temat Geneo do poczytania tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/geneo/ Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości - chętnie odpowiem! Myślę, że jeśli np. zmagasz się z cieniami pod oczami, powinnaś też spróbować karboksyterapii. Jest sporo możliwości, jeśli jesteś z okolic Krakowa - zapraszamy do Podgórskiego Domu Urody!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: nieustanne zmeczenie - jak poprawic wyglad skory?

13 maja 2016, 09:24

Wygląd skóry można poprawić po przez stosowanie dobrych kosmetyków,dla przykładu warto zerknąć na www.Lagenko.pl gdzie ich wybór jest bardzo szeroki,wszystkie w 100% naturalne z dodatkiem kolagenu,wiec na zmęczoną i suchą skórę będą idealne:)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość