kinga9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2015, 20:48

Re: Problem z cellulitem

22 mar 2016, 21:19

Przez długi czas nie mogłam pozbyć się cellulitu, walczyłam z tym i walczyłam. W końcu mój mężuś zafundował mi zabieg endermologii w instytucie urody http://instytut-urody.com/endermologia.html. Nie będę opisywać szczegółowo jakie są to zabiegi i w ogóle, bo warto samemu przejrzeć ich stronę. W każdym bądź razie pozbyłam się w koońcu cellulitu , i to dzięki mojemu mężowi ;)

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Problem z cellulitem

29 mar 2016, 12:33

Sam sport może okazać się mało skuteczny ale jeśli połączysz aktywność fizyczną z odpowiednią dietą to szanse na powodzenie rosną. Najlepiej do tego dorzucić parę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i efekt będzie rewelacja. Polecam ten artykuł

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Problem z cellulitem

06 kwie 2016, 09:19

Suplementy to akurat ostatnie na czym powinnyśmy się skupiać jeżeli chodzi o pozbycie się cellulitu,bardziej dieta i ćwiczenia. Nawet jeżeli będziemy stosować sam trening i kosmetyki przez dłuższy czas,to z całą pewnością będą efekty,tylko nie od razu,do tej myśli również musimy się przyzwyczaić.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Problem z cellulitem

19 kwie 2016, 15:21

A próbowałyście walczyć z cellulitem poprzez masaż? Mam taki masażer z wypustkami, którym masuję skórę pokrytą olejkiem, np. jojoba. Jakoś nie wierzę w te cudowne kosmetyki na cellulit... Lepiej chyba postawić właśnie na masaż i w pełni naturalny kosmetyk w postaci oleju. Świętnie ujędrnia :) Im mniej chemii nakładamy na ciało, tym lepiej. A chemii w kosmetykach jest naprawdę sporo. Warto dokładnie czytać skład (polecam taką aplikację na telefon do analizy składu http://cosmeticscan.tech/ ).

alas91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2016, 21:21

Re: Problem z cellulitem

26 kwie 2016, 19:42

Bardzo skuteczny jest zabieg zwany endermologia. Jest bezbolesny, bezpieczny a efekt końcowy jest super. Pomaga pozbyć się cellulitu. Zabieg ten można wykonać w instytucie new look http://instytut-urody.com/endermologia.html czyli tam, gdzie ja się wybrałam żeby uporać się z tym koszmarnym cellulitem. Po kilku zabiegach widać efekty, profesjonalnie podchodzą do sprawy i po ostatnim zabiegu wykonują pomiary by sprawdzić czy faktycznie są rezultaty. Skóra jest bardziej elastyczna i napięta.

natikab
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:09

Re: Problem z cellulitem

29 kwie 2016, 23:13

Można spróbować jakieś masażere , diety czy suplementy. Np moj facet stosuje na spalanie tłuszczu therm line man na niego to bardzo szybko i płynnie działa. Dodam , że odwiedza siłownie kilka razy w miesiacu.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Problem z cellulitem

06 maja 2016, 18:07

dla lepszego krażenia krwi najlepiej zrobić sobie masaż limfatyczny on zdecydowanie może pomóc przy cellulicie :) a jak coś to np na http://www.szkolamasazu.com/ uczą jak przeprowadzić taki masaż poprawnie. ja sama się zastanawiam czy nie iść na taki kurs i się czegoś praktycznego nie dowiedzieć.

grzendziak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:42

Re: Problem z cellulitem

09 maja 2016, 15:59

też mam cellulit i postanowiłam postawić na oczyszczanie organizmu, bo cellulit to nic innego jak toksyny uwięzione w tłuszczu

sonecko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2016, 08:57

Re: Problem z cellulitem

10 maja 2016, 09:10

Zdrowa dieta, picie dużej ilości wody i ćwiczenia oczywiście! :)
___________________________________________________
therm line forte opinie
białko serwatkowe

brevka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2016, 09:10

Re: Problem z cellulitem

11 maja 2016, 09:19

picie wody!? Przecież cellulit w dużej mierze jest spowodowany zastojem wody w organizmie. Mnie wyszedł podczas odchudzania, na diecie warzywno - owocowej. Brałam na pozbycie się go therm line fast, a przy okazji na redukcje wagi.
Właśnie tutaj leży paradoks! Żeby pozbyć się nadmiaru wody z organizmu trzeba dużo pić!!!!
_______________________________________________________________________

adipex
jak szybko schudnąć
jak skutecznie schudnąć

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość