szpilki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 04 lis 2013, 13:37

Re: Krople na zmęczone oczy?

04 lis 2013, 16:53

Uwżywam kropli na stałe, bo noszę soczewki. Ostatnio mam Aquafy zdaje się, czy jakoś tak ;)

tetrees
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 lis 2011, 22:27

Re: Krople na zmęczone oczy?

25 lis 2013, 00:59

Od kropli sto razy wolę tabletki (Vitrum Vision). Nie mam już suchych , zmęczonych, piekących oczu. Do tego chronię wzrok przez chorobami, bo tabletki dzięki większej zawartości wit E i C wpływają na funkcjonowanie okczu, oczywiscie pozytywnie :-D :ico_brawa_01:

magdii
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 07 lis 2013, 15:07

Re: Krople na zmęczone oczy?

26 lis 2013, 21:29

A coś na cienie pod oczami?? coś co zadziała natychmiastowo.

tetrees
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 lis 2011, 22:27

Re: Krople na zmęczone oczy?

09 gru 2013, 13:45

A coś na cienie pod oczami?? coś co zadziała natychmiastowo.
stosowałam kiedyś taki mały krem pod oczy rozjaśniający z ziaji, może jakoś troszeczkę pomógł, zawsze można spróbowac bo kilka zł kosztuje

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Krople na zmęczone oczy?

16 gru 2013, 09:58

Na moje cienie nie działa niestety nic. Musiałam zainwestować w dobry korektor. Jeżeli chodzi o krople, pytam zawsze o nie panie w aptece i one mi doradzają co wybrać.

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Re: Krople na zmęczone oczy?

27 gru 2013, 23:39

Na moje cienie nie działa niestety nic. Musiałam zainwestować w dobry korektor. Jeżeli chodzi o krople, pytam zawsze o nie panie w aptece i one mi doradzają co wybrać.
Sprawdź sobie płatki żelowe z drobinkami złota Prestige Cosmetics. Też mam problem z pojawiającymi się cieniami pod oczami i szukałam czegoś co mi pomoże je zniwelować, znalazłam je na wizażu, gdzie miały bardzo dobre opinie. Nakłada się je na chwilę pod oczy i cienie są naprawdę rozjaśnione i skóra ma taki fajny, świeży wygląd.
Można je kupić w Rossmannie (kosztują ok. 8 zł), albo tutaj http://sklep.switpharma.pl/pl/p/Prestig ... d-oczy/152
Z tego co wiem to są jeszcze takie białe płatki tej samej firmy, ale te złote dodatkowo działają przeciwzmarszczkowo :-)

Awatar użytkownika
marita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 22 sty 2015, 11:06

Re: Krople na zmęczone oczy?

07 sie 2015, 10:37

A jakie krople poleciłybyście dla osoby, która nosi soczewki kontaktowe? Mam bardzo zmęczone oczy, bo w pracy jestem 8 godzin przed komputerem, a później w domu też przebywam jakieś 2-3 godzinki przed monitorem. Znalazłam coś takiego - http://www.soczewki.kontaktowe.com/krop ... fault.html. Jeśli to ważne, to noszę soczewki miesięczne PureVision 2 HD.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Krople na zmęczone oczy?

26 sie 2015, 13:30

Mogę polecić Wam krople, które stosuje od kilku lat, a mianowicie http://www.mojeoczy.pl/starazolin/. Pomagają na zmęczone, zaczerwienione, łzawiące i bolące oczy. Odkąd je stosuje nie mam żadnych problemów z oczami i ogólnie wzrokiem.

aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: Krople na zmęczone oczy?

18 wrz 2015, 14:26

Krople na zmęczone oczy są oczywiście pomocne, ale nie leczą przyczyny, a jedynie objawy. By uniknąć zmęczonych oczu i kłopotów ze wzrokiem od czasu do czasu róbcie przerwy w pracy i poruszajcie oczami w różnych kierunkach, w lewo, prawo, dół, górę, itp - i tak przez kilka minut. Zrezygnujcie też z papierosów, a jeśli długo pracujecie przy komputerze, to ustawcie monitor w odległości około 50 cm od twarzy.

kacha34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:25

Re: Krople na zmęczone oczy?

27 kwie 2016, 10:31

Krem pod oczy będzie skuteczny tylko przy regularnym stosowaniu. Kiedyś wspomnianego kremu z chabrem używałam, teraz mam w domu kilka kosmetyków od Farmony i chyba na ich krem się skuszę. Tak czy inaczej z cieniami pod oczami ciężko walczyć, a sama mam z tym problem odkąd pamiętam.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość