Karolcia34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2016, 12:11

Re: Kawa czy herbata ?

19 mar 2016, 12:15

Hej!

Lubię jedno i drugie, ale najczęściej piję herbatę. Najlepsza jak dla mnie Lipton ze świeżą cytrynką i dobrze osłodzona :) Jak Kawa to w szczególności rozpuszczalna z Nescafe, cukier (dużo :) ) i mleczko :) pyszotka.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Kawa czy herbata ?

25 mar 2016, 22:00

wolę herbatę, chociaż od kiedy dostałam w prezencie kawiarkę http://www.euro.com.pl/kawiarki.bhtml i kawa nabrała dla mnie smaku, jakoś jest dużo lepsza niż zaparzana tradycyjnie wrzącą wodą. No i ustawiam sobie godzinę parzenia, budzi mi rano zapach kawki :)

kawato
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2016, 19:38

Re: Kawa czy herbata ?

29 mar 2016, 17:06

Odkąd mamy w domu ekspres w domu króluje kawa ziarnista prosto z palarni. Nie kupuję kawy w sklepach bo najczęściej ziarna są mocno palone i smakują jak żużel.

KuchniaLaziska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 17 gru 2014, 10:58

Re: Kawa czy herbata ?

30 mar 2016, 12:06

kawa i herbata razem wziete! :D obecnie piję jakies dwie kawki z mlekiem dziennie, a potem tylko herbate - np. zieloną sypaną (zadne tam z torebek), no i pamiętam też o regularnym piciu wody. czasami jeszcze jakaś kawa...bezkofeinowa wpadnie dla samego smaku, bardzo je lubię, mimo ze dla wyznawców mocnych kaw to nawet nie powinno nazywać się kawą :ico_haha_02:

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Kawa czy herbata ?

15 kwie 2016, 15:12

Ja natomiast zdecydowanie wolę herbatę, ale kawe też pije, tylko że w mniejszych ilościach. Od dziecka bardzo lubiłam herbatę, ale tylko i wyłącznie czarną herbatę. Nigdy nie przepadałam za owocową herbatą. Piję tylko herbaty ekspresowe, bo nie lubię mieć fusów w środku kubka. Próbowałam bardzo różnych herbat różnych firm i moją ulubioną jest zdecydowanie ta http://www.big-active.pl/herbaty-czarne-ekspresowe . Bardzo szybko się ją robi, jest wydajna, a także tania. Polecam każdemu spróbować, bo jest dużo lepsza nawet od herbat bardzo znanych marek.

justynka99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2016, 19:00

Re: Kawa czy herbata ?

19 kwie 2016, 10:34

ja pije codziennie kawę:)

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Kawa czy herbata ?

20 kwie 2016, 09:22

Ja wyszukałam blog o kawie i jej zaletach. Jednak jest chyba w budowie. Z tego co widzę to będą tam ciekawe artykuły takie jak "Gdzie kupić dobrą kawę" ! Złoto czeka na nowych śmiałków, którzy z odwagą ruszą w pasjonującą przygodę. Halloweenowa impreza w Klondike trwa w najlepsze. Już 29. października rozpocznie się w grze, coś, czego w Klondike jeszcze nie było. Przez kolejne 3 dni, pojawią się codziennie 4 nowe zadania. Lepiej dobrze się przygotuj, napełnij swoje zapasy, zbierz jak najwięcej Energii, aby sprostać wszystkim wyzwaniom. W jednym z nich musisz łapać i usuwać pająki i dynie. W nagrodę otrzymasz niesamowicie straszne. Halloween zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim czeka Cię cudownie koszmarna przygoda! Uczcij z nami noc duchów i czarownic w pięknym stylu. Drzewa czarownic wyznaczą drogę do Nawiedzonego Domu. Czy starczy Ci odwagi, aby do niego dotrzeć? Spróbuj, a otrzymasz atrakcyjne nagrody! Ale uważaj i strzeż się, aby nie zostać obrzuconym jajkami. W końcu jak mówi halloweenowe motto: cukierek albo psikus! Jak ktoś pięknie powiedział: co dwie głowy, to nie jedna, a razem zawsze raźniej! Już teraz w Klondike dostępna jest nowa funkcja: Towarzysze! Masz dość samotnych ekspedycji i wykonywania kolejnych zadań w pojedynkę? W takim razie nowa aktualizacja stworzona jest dokładnie dla Ciebie. Już nie musisz samotnie harować. Teraz możesz poprosić swoich znajomych i sąsiadów o pomoc, a w zamian wesprzeć ich w ich. Specjalna lokalizacja czeka na Ciebie w Klondike! Pomyślny układ gwiazd i planet pomoże Ci odkryć specjalny zakątek Szmaragdowej Doliny… Niezwykły Machaon! Czy masz pod ręką kompas i solniczkę? Przygotuj swoje sanie i nie przegap cudów Machaonu! Każdy krok w tej nowej krainie zbliży Cię do gwiazd, jak jeszcze nigdy dotąd! Odkryj wszystkie tajemnice galaktyki i zdobądź swój własny model Układu. Nastały złote czasy dla królików w Klondike – w nowej Królikarni jest mnóstwo miejsca! Można w niej trzymać aż 100 czarnych i białych królików. To jednak nie wszystko: w nowej Królikarni twoje Króliki nie będą już wykorzystywać całych twoich zapasów ani zamieniać się przed czasem w złote figurki. Odbierz już teraz idealny prezent dla każdego ciężko pracującego farmera! Niewiarygodne, jak okrutni potrafią być ludzie…porwać dziecko, to straszne! Ah, to Ty jeszcze nic nie wiesz? Jacyś okropni bandyci zabrali dziecko i uciekli w kierunku Złotych Gór. Nikt nie może ich znaleźć. Wszyscy strasznie się boją tej dalekiej wyprawy, tylko Ty możesz nam pomóc! Pospiesz się, nie wiadomo czego można spodziewać się po tych bandytach, los dziecka leży w Twoich rękach! Podczas pobytu na swojej stacji, w trakcie intensywnych przygotowań przed zimą, doszły Cię słuchy od paru podróżujących o pewnym tajemniczym miejscu, które się tu ostatnio pojawiło. Wedle podróżników było ono przepełnione kolorowymi piniatami, dającymi cudowne prezenty po ich rozbiciu. Im mocniej się w nie uderzy, tym więcej otrzyma się nagród! Podobno jest tam nawet budynek, w którym za specjalną walutę, Świetne wiadomości! W tym tygodniu Klondike świętuje swoje pierwsze urodziny. Na przyjęciu nie może nikogo zabraknąć! Z tej okazji znajdziesz w grze niezwykły prezent: Ruletka Złotego Roku! Możesz nią zakręcić co 23 godziny i wygrać niezwykłe nagrody. Możesz nawet zdobyć dynamit! Chcemy, aby każdy miał szansę na jej wybudowanie i dlatego jej konstrukcja jest dziecinnie prosta. Ale chwila! To nie jedyna. Nareszcie! Po tak długim czasie spędzonym na poznawaniu Klondike i szukaniu twojego taty, pojawiły się plotki, że jego stary towarzysz podróży może się znajdować w pierwszej krainie Szmaragdowej Doliny! To wyjątkowa okazja na dotarcie do jego śladów! Przygotuj na podróż sanie i zgromadź zapasy – wyprawa będzie długa, a może nawet niebezpieczna! Aby dostać się do nowej lokacji, będzie trzeba. Przygotuj dekoracje i upiecz ciasto: w tym tygodniu Niemy Cień obchodzi urodziny! Jubilatka już nie może się doczekać, a jej znajomi i rodzina chcą, aby ona i jej goście długo wspominali ten dzień. Aby właściwie uczcić tę okazję, otrzymasz 17 specjalnych zadań. Ale pospiesz się! Urodziny nie trwają przecież długo, specjalne misje także! Musisz wykonać je w ciągu miesiąca, bo potem znikną na zawsze! Kto tak delikatnie przesuwa się po tafli jeziora? Już czas powitać nowych znajomych: piękne, białe łabędzie! Kup dla nich staw i ciesz się spokojem i elegancją, jaką te zapewnią na Twojej Stacji. Ale nie myśl, że są one tutaj tylko dla ozdoby: są tak zyskowne, jak każde inne zwierzę. Zbierz ich jajka i użyj ich, do wykonania użytecznych przedmiotów w Chatce! Więc na co jeszcze czekasz? Po niezwykłych przygodach w Kaldos, czas wracać do Złotego Kanionu i poznać zupełnie nową lokalizację: Brzeg Inti! To wspaniałe miejsce, znajdujące się na brzegu rwącej rzeki, jest sławne z powodu starożytnej świątyni i wielu tajemnic, które znane są tylko jej wiernym strażnikom. Wreszcie przyszedł czas, aby ujawnić je wszystkie! Bądź pierwszą osobą, która pozna sekrety świątyni i zdobędzie niezwykłe. Jest mnóstwo powodów, dla których drzewa są bardzo ważne. Dlatego tym tygodniu posadzimy ich w Klondike tyle, ile tylko się da! Ukończ nową misję, aby zdobyć małą torbę pełną tajemniczych nasion. Sadź je i podlewaj, aby zdobyć mnóstwo niezwykłych nagród i jeszcze więcej nasion! Ale uważaj: nasiona rosną tylko dzięki Srebrnej Rosie z pobliskiej kałuży. Może się komuś przydać. Ja lubię ostatnio pić kawę Lavazza bo jest aromatyczna i daje kopa :)
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:30 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
melisska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 18 cze 2014, 10:00

Re: Kawa czy herbata ?

28 kwie 2016, 13:05

Pijam i kawę, i herbatę - zwłaszcza zieloną aromatyzowaną, ale z przewagą tej drugiej. Kawę głównie kupuję w ziarnach, do ekspresu. Staram się pić 1 filiżankę dziennie (ekstremalnie 2), bo strasznie mi wypłukuje magnez, ale za to wybieram te lepsze ;) Ostatnia moja zdobycz to: http://www.domkawy.pl/product-pol-18-Ka ... a-1kg.html. I muszę przyznać, że jest całkiem niezła :)

kasiowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2016, 10:19

Re: Kawa czy herbata ?

29 kwie 2016, 10:36

Kawka z mlekiem:)
_________________________________________________
http://calominal.encyklopediasupli.pl
http://apetiblock.encyklopediasupli.pl

konczita90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:21

Re: Kawa czy herbata ?

29 kwie 2016, 12:51

Kawka na mleku sojowym.

______________________________________
hydrominum opinie
visaxinum opinie

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość