kasiowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2016, 10:19

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

29 kwie 2016, 10:41

Mieszkanie. Ale to może dlatego, że całe swoje życie mieszkałam w bloku.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

09 gru 2016, 16:07

Tutaj macie namiary - https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/szczecin
I jednocześnie świetny przykład. Mieszkania też zapewniają komfort, a przede wszystkim są stworzone dla osób, które mają mało czasu. Nie ma się co oczekiwać, dom to zawsze obowiązki.

Johnny
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2016, 22:45

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

10 gru 2016, 22:52

Według mnie zależy od tego, czy chcemy spokój na odludziu, czy mieszkanie bliżej centrum. Ja preferuję to drugie rozwiązanie i myślę że lepiej zainwestować w mieszkanie. Ja nie planuję dużej rodziny, poza tym dom jednorodzinny to duży wydatek.

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

26 sty 2017, 20:43

I domy i mieszkania mają swoich zwolenników. I słusznie bo obie opcje mają swoje zalety. Jeżeli jednak zdecydujecie się na tak duży wydatek jak kupno domu, czy mieszkania, to zabierzcie z sobą na jego odbiórkogoś, kto się na tym zna. Dzięki temu zaoszczędzicie na późniejszych wydatkach na remonty i przeróbki. We Wrocławiu polecam wroclaw.przeglady-budowlane24.pl . Solidna firma z doświadczeniem.

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

02 mar 2017, 15:28

Każdy ma swoje upodobania – jedna osoba będzie wolała mieszkanie, a kolejna dom. My z mężem stawiamy na wygodę i bliskość do centrum, dlatego wybór padł na mieszkanie, gdyż zwłaszcza w Warszawie budowa domu możliwa jest jedynie na obrzeżach miasta. Mieszkamy w nieruchomości Aura Park na Wilanowie i mieszka się bardzo fajnie. Do centrum jest nie daleko, a dodatkowo dużym plusem jest zarządca nieruchomości – firma LemmonHouse, która bardzo sprawnie zarządza budynkiem i dba o wszelkie sprawy z nią związane.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

06 mar 2017, 18:08

A interesowała się która z was inwestycją na Czapelskiej 25? jak jest z tym deweloperem?

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

29 maja 2017, 13:29

Chyba jak większość osób była bym za domem pasywnym, który sprawdzi się rewelacyjnie pod wieloma względami. Dużo na ich temat czytałam na: http://ecoreadyhouse.pl/dom-pasywny/ , może warto szukać takich inspiracji.

wiolka555
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2017, 10:59

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

29 cze 2017, 11:43

Kilka lat temu też mieliśmy taki dylemat ale jak wszystko policzyliśmy to lepsze okazało się mieszkanie - ceny działek są teraz kolosalne, no chyba że macie juz działki

TesTo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2016, 00:32

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

05 lip 2017, 13:14

Aktualnie w nic.

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

12 lip 2017, 15:25

Można kupić gotowy dom pod miastem za cenę zbliżona do mieszkania. Na przykład pod Poznaniem http://azaliowe.pl/twoj-dom-pod-poznaniem/ - idealna lokalizacja, nie tak daleko od miasta z dobrym dojazdem. Takie inwestycje można rozważyć.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość