Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Kredyt hipoteczny który najlepszy?

14 kwie 2016, 19:16

Ja zawsze korzystam z różnych porównywarek.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Kredyt hipoteczny który najlepszy?

29 kwie 2016, 09:27

ja tam takim porównywarkom nie ufam, wolałam pójść do doradcy kredytowego, on mi pomógł bardzo, przy okazji wyjaśnił co i jak. Własnie pan Pająk z NowodworskiEstates bardzo pomocny, udalo nam sie dobrac dobry kredyt, ogolnie w ofercie mial 22 banki, wiec nie musialam latac tylko wszystko w jednym miejscu

magda86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 23 mar 2014, 23:11

Re: Kredyt hipoteczny który najlepszy?

06 maja 2016, 22:39

ostatnio przeglądałam oferty różnych banków i najlepszy kredyt hipoteczny jest w PKO BP albo PKO SA

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Kredyt hipoteczny który najlepszy?

22 gru 2016, 11:02

Ja tak samo. Można samemu sprawdzać każdy z kredytów po kolei, ale zajmuje to bardzo dużo czasu. Zdecydowanie bardziej opłaca się wejść w http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-na-dom bo w jednym miejscu macie podsumowane najbardziej popularne w Polsce kredyty hipoteczne. Na tej podstawie każdy sam będzie mógł wybrać najodpowiedniejszą dla siebie opcję.

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Kredyt hipoteczny który najlepszy?

12 sty 2017, 15:24

Teraz w erze internetu jest sporo dobrych blogów finansowych gdzie możemy nabyć fajną wiedzę o kredytach samemu. Ja osobiście jako przyszła ekonomistka zawsze korzystam z https://moneye.pl/ bo jest najwięcej praktycznych wskazówek. Do tego jest tam również sporo porównywalek-np. ranking lokat bankowych i kredytów również.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość