halcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2013, 17:28

Re: Wspomagacze odchudzania

24 wrz 2013, 15:49

Ja kupiłam na tej stronie ( weight-loss.pl ) tabletki i waga tylko spada. Mogę powiedzieć, że nie tylko wspomagają, ale są moją główną przyczyną spadku wagi :-D

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: Wspomagacze odchudzania

12 kwie 2016, 10:42

Ja od kilku dni piję herbatkę 4x slim z big active, koleżanka mi ją poleciła, bo podobno pomaga w spalaniu zbędnego tłuszczyka ;) i też chyba trochę aptetyt zmniejsza, to by sie tez przydało.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Wspomagacze odchudzania

12 kwie 2016, 18:18

A co sądzicie o african mango? Opiniestosujących je osób są różne i nie jestem pewna, czy mogę się nimi kierować i czy są wiarygodne. Ogólnie mam do stracenia 5kg i nie mogę się zmusić do ćwiczeń. Owszem wygospodarowałabym godzinę wieczorem, ale jestem leniwa i przyznaje się do tego. Może sama dieta wystarczy? :ico_haha_01:

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Wspomagacze odchudzania

13 kwie 2016, 19:40

Ja od kilku dni piję herbatkę 4x slim z big active, koleżanka mi ją poleciła, bo podobno pomaga w spalaniu zbędnego tłuszczyka ;) i też chyba trochę aptetyt zmniejsza, to by sie tez przydało.
Znam te herbatki, chociaż sama pijam tą nową Slim Plus. Jest grejfrutowa i poza samym spalaniem tłuszczu ogranicza wchłanianie węglowodanów. Też redukuje apetyt co faktycznie się przydaje.

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: Wspomagacze odchudzania

29 kwie 2016, 08:51

Ja od kilku dni piję herbatkę 4x slim z big active, koleżanka mi ją poleciła, bo podobno pomaga w spalaniu zbędnego tłuszczyka ;) i też chyba trochę aptetyt zmniejsza, to by sie tez przydało.
Znam te herbatki, chociaż sama pijam tą nową Slim Plus. Jest grejfrutowa i poza samym spalaniem tłuszczu ogranicza wchłanianie węglowodanów. Też redukuje apetyt co faktycznie się przydaje.
To muszę jej spróbować :) chociaż z działania tej mojej też jestem zadowolona, udało mi się przez cały tydzień nie tknąć słodyczy, co jest dla mnie sporym sukcesem ;)

kasiowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2016, 10:19

Re: Wspomagacze odchudzania

29 kwie 2016, 10:32

U mnie sprawdził się African Mango.
______________________________________________________________
http://apetiblock.encyklopediasupli.pl
http://calominal.encyklopediasupli.pl

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Wspomagacze odchudzania

02 maja 2016, 11:59

Znam te herbatki, chociaż sama pijam tą nową Slim Plus. Jest grejfrutowa i poza samym spalaniem tłuszczu ogranicza wchłanianie węglowodanów. Też redukuje apetyt co faktycznie się przydaje.
To muszę jej spróbować :) chociaż z działania tej mojej też jestem zadowolona, udało mi się przez cały tydzień nie tknąć słodyczy, co jest dla mnie sporym sukcesem ;)
No i dałam się skusić i kupiłam też tą co Ty masz. Też smaczna, bo juz musiałam spróbować. Będe sobie piła zamiennie. Były też inne więc pewnie też z czasem kupie. Uwielbiam herbaty.

Obrazek

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Wspomagacze odchudzania

09 maja 2016, 23:13

A próbowałyście herbaty Big-Active Active Burn?

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Wspomagacze odchudzania

13 maja 2016, 14:34

Ja kiedyś piłam czerwone herbatki, ale raczej nie przynosiły one dużego efektu. Teraz, od mniej więcej 2 tygodni biorę Młody jęczmień premium z Olimpu. Zauważyłam, że szybciej odczuwam sytość, mam mniejszy apetyt i szybszą przemianę materii, a do tego szybciej się pocę w czasie ćwiczeń, co, mam nadzieję, wskazuje na to, że szybciej spalam tłuszczyk. Na wadze na razie 2,5 kg mniej, ale do wakacji jest jeszcze czas, działam dalej :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Wspomagacze odchudzania

15 maja 2016, 14:00

A próbowałyście herbaty Big-Active Active Burn?
Kupiłam ostatnio i też jest dobra. Ma smak owoców granatu i czerwonej pomarańczy. Skład ma bardzo bogaty bo głównie guarana, morszczyn, kwiat hibiskusa ale też Garcinia Cambogia, herbata pu-erh oraz kapsaicyna, czyli pieprz kajeński. Finalnie smak ma świetny, a i działają nieźle.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość