Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Jaki prezent na nowe mieszkanie

18 kwie 2016, 07:21

Znajomi kupili nowe mieszkanie, zaprosili mnie na parapetówkę. Co najlepiej kupić im do nowego mieszkania?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

18 kwie 2016, 08:03

Najlepiej coś do wystroju mieszkania. Może byc to :
jakaś fajna lampa
toster
blender
figurka
kwiatek
Oj można wymieniać w nieskonczoność. Sama jakiś czas temu byłam na parapetówce u koleżanki i kupiłam jej taki gazetownik
Obrazek

Kupowałam w sklepie Black Red White
http://www.brw.com.pl/przechowywanie/gazetowniki
Mają tam je w dobrych cenach.

Mariolka339
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2016, 14:22

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

19 kwie 2016, 14:20

Zorientuj się, czy mają barek? Jak tak, to barek wszystko przyjmie. Kup dobrą butelczynę, a jak szczęście uśmiechnie się do Ciebie, to może i spróbujesz jeszcze z gospodarzami tego wyśmienitego trunku :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

02 maja 2016, 09:56

Na parapetówkę możesz tak naprawdę kupić wszystko do mieszkania. Może to być też alkohol, kawa lub kwiaty.
Ja niedługo idę na parapetówkę do brata i myślałam o lampie stojącej z http://swiatelko.com.pl/oswietlenie,lampy-stojace do jego salonu. Chodzi mi po głowie też coś z AGD ale nie znalazłam jeszcze nic konkretnego. Myślicie, ze lampa będzie dobrym pomysłem?

wika88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 09 gru 2014, 23:08

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

02 maja 2016, 19:27

Odradzam elementy wyposażenia wnętrz jak i też sprzęty gospodarstwa domowego. To się kupuje samodzielnie. jedni się kierują firma, inni kolorystyka, drudzy czyms zupełnie innym, moim zdaniem nie warto ryzykować, że się 'trafi', bo na 99% się nie trafi. :-) W każdym razie dobry prezent to jakieś dobre wino jak ktoś wyżej napisał, ewentualnie jakiś drobny upominek typu http://www.odbitki.fotojoker.pl/fotopla ... brazy.html jeśli to osoba na tyle "znana" czy też bliska że możemy sobie na to pozwolić. Odradzam też kupowanie kwiatów doniczkowych - nie każdy je lubi. Wiem, że krąg rzeczy się zawęża, ale trzeba taki prezent naprawdę dobrze przemyśleć. Zawsze też można zapytać wprost - co chcieliby dostać. :-)

Khaileen
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 04 maja 2016, 01:06

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

04 maja 2016, 01:26

Kwiatek w doniczce, butelka wina, może w formie praktycznego żartu środki czystości, płyn do naczyń - tematyczne i na pewno się przyda ;) Może jeszcze coś małego i praktycznego np. kieliszki, podkładki pod szklanki. Na pewno nic związanego z wystrojem wnętrza bo każdy ma swój gust i niekoniecznie nasz wybór mu się spodoba.

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

11 maja 2016, 12:36

moze cos z drobnego sprzetu adg, jakis toster, czy czajnik, przez dziobacz.pl taniej mozna kupic, trzeba zglosic co sie chce i jak jest wiecej chetnych to zbijaja cene

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

16 maja 2016, 11:30

Zdecydowanie jestem za opcją aby wybrać coś praktycznego z tych mniejszych sprzętów i akcesoriów AGD jak ekspres do kawy,robot kuchenny czy żelazko,to na pewno przyda się w każdym,nowym mieszkaniu :)

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

17 maja 2016, 20:02

Ja uważam, że najlepiej jest zapytać nowo zamieszkałych, niż kupować coś, co już mają lub co im się kompletnie nie przyda. Przynajmniej będzie wiadomo, że będą oni zadowoleni z prezentu ;)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

18 maja 2016, 11:03

Też jestem tego zdania. Sama wolałabym dostać praktyczny prezent, więc wiem jak to jest.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość