sosenka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:56

Zabawki drewniane

09 mar 2016, 09:56

Ostatnio dość często słyszę lub czytam o zabawkach ekologicznych. Zastanawiam się na ile faktycznie są ekologiczne? I czy w ogóle opłaca się je kupować. W Internecie widziałam wiele ciekawych zabawek drewnianych. Czy Wasze dzieci bawią się takimi zabawkami?

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Zabawki drewniane

10 mar 2016, 09:31

Drewniane zabawki są tymi ponadczasowymi,weźmy jako przykład drewniane klocki,na dobrą sprawę nawet my będąc dziećmi bawiliśmy się nimi,a w dalszym ciągu są modne i lubiona,więc to o czymś świadczy prawda? Akurat w kwestii zabawek oraz artykułów dla dzieci,zapraszamy do nas,znajdziecie tutaj szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny :)

mikolaj
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2016, 14:25

Re: Zabawki drewniane

14 mar 2016, 14:31

Mi i mojemu dziecku jakoś nie przypadły do gustu, ciężkie i robią dużo huku

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Zabawki drewniane

23 mar 2016, 10:08

A w jakim wieku znajduje się Twoje dziecko ? Pytam bo może jest za małe na drewniane zabawki i stad ta niechęć,nie rozumiem też jaki huk dokładnie masz na myśli,możesz sprecyzować szczegóły ? Bo akurat co jak co,ale drewniane zabawki nie są zbyt hałaśliwe.

malami21
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:24

Re: Zabawki drewniane

11 kwie 2016, 19:46

Zabawki mają jasno określone na opakowaniu dla dziecka w jakim wieku są odpowiednie. W sklepach znajdziesz kategorie jak zabawki dla maluchów http://dladzieckasklep.pl/c/117/zabawki ... uchow.html oraz dla dzieci w innym wieku.

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Zabawki drewniane

21 kwie 2016, 10:58

Drewniane zabawki to faktycznie bardzo dobry fajny pomysł na prezent orz wspólne,kreatywne spędzanie czasu z całą rodziną. Oczywiście warto rozglądać się za nimi w sklepach internetowych gdzie otrzymamy zdecydowanie niższą cenę.

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Zabawki drewniane

09 maja 2016, 08:16

Nie wszystko od wieku dziecka zależy, gdyż nie każde dziecko będzie lubiało takie zabawki :) Ja swojemu synkowi kupiłam takie zabawki drewniane, ale tylko na początku się zainteresował i rzucił w kąt. Dzieci również mają swoje upodobania więc nie każde będzie lubiło to samo. Spodobała mu się np. Piastolina http://cobipolska.jimdo.com/ którą znalazłam tu. Teraz o wiele chętniej bawi się niż zabawkami drewnianymi.

meblenowe
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2016, 10:16

Re: Zabawki drewniane

11 maja 2016, 10:25

Witam moja córcia również drewnianych klocków nie lubiła kup lepiej plastikowe duże z Wadera

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Zabawki drewniane

18 maja 2016, 07:42

To też zależy od wieku dziecka,zamiast dużych,drewnianych klocków można śmiało pomyśleć o klockach lego z równie dużymi elementami,więc będą bezpieczne dla tych mniejszych dzieci. Akurat na naszej stronie pomożemy i doradzimy podczas wyboru,szczególnie że zbliża się Dzień Dziecka:)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Zabawki drewniane

20 maja 2016, 10:02

Mnie się drewniane zabawki podobają, ale dzieciom nie przypadły do gustu. Za to takie figurki jak tu: http://www.urwis.pl/figurki/figurki-dla ... -minecraft jak najbardziej. Chłopcy tylko takimi się bawią.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość