uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Orkiestra

20 maja 2016, 21:08

już bardziej wolę dj niż orkiestrę

Kaciki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2017, 23:07

Re: Orkiestra

09 wrz 2017, 23:12

W internecie można znaleźć całe mnóstwo różnych utowrów. Ostateczna decyzja należy do Młodych, ale zawsze warto porozmawiać z Zespołem. Może oni będą mieli jakieś ciekawe propozycje ;)
Masz absolutną rację. Jeśli chodzi o wybór piosenek my mieliśmy z tym duży problem. Zespól muzyczny Gem, który wynajęliśmy okazał się bardzo pomocny i podpowiedzieli nam kilka możliwości właśnie na piosenki dla rodziców i dziadków. Dodatkowo obgadaliśmy z nimi kwestię ewentualnych zabaw i konkursów na podstawie ich doświadczenia, co się sprawdza najlepiej. W ogólnym rozrachunku wyszło na prawdę super. Zespół spisał sie na medal, a goście dzięki ich ingerencji bawili sie na prawdę świetnie. Zresztą ja z mężem też mimo wielu obowiązków mieliśmy świetną zabawę :). Moim zdaniem, jeśli chodzi o organizację wesele kluczową sprawą jest właśnie zespół. My trafiliśmy idealnie i jestem z tego bardzo zadowolona, ponieważ nasze wesele było niezapomniane :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość