Ivita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2016, 12:55

Re: Grzybica pochwy

14 mar 2016, 14:40

Jeżeli faktycznie masz problem z grzybicą pochwy,to warto udać się do lekarza specjalisty zamiast stosować różne maści czy probiotyki na własną rękę,ginekolog najlepiej pomoże i doradzi pod tym względem na jakich lekach należy bazować.

justynka99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2016, 19:00

Re: Grzybica pochwy

19 kwie 2016, 10:28

w takim przypadku wizyta u ginekologa jest moim zdaniem koniecznością

truskaweczka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 29 lip 2012, 00:43

Re: Grzybica pochwy

28 maja 2016, 22:06

u mnie problemy z nawracajaca grzybica pochwy skonczyly sie kiedy zaczelam stosowac globulki Hydrovag, mialam tez suchosc pochwy, dlatego je kupilam, potem okazalo sie ze oprocz nawilzajacego hialuronnianu sodu zawieraja tez kwas mlekowy, ktory reguluje pH do poziomu zmniejszajacego ryzyko infekcji oraz glikogen, ktorym odzywiaja sie paleczki kwasu mlekowego, a im ich wiecej, tym ryzyko infekcji bakteryjnej czy grzybiczej mniejsze, dzieki czemu mam problem grzybicy i suchosci pochwy z glowy!

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Grzybica pochwy

01 cze 2016, 20:48

Mojej siostrze lekarz zalecił tabletki dopochwowe clotrimazolum. Znam ten lek w postaci maści, ale mówiła, ze dobrze się sprawdził. Brała chyba przez 2 tygodnie codziennie na noc.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Grzybica pochwy

07 cze 2016, 14:16

na problemy intymnie najszybciej pomaga mi Tantum Rosa, zawsze mam w domu i jak coś mi zaczyna dolegać to od razu saszetka idzie w ruch i czuję ulgę :) w awaryjnych sytuacjach jest niezastąpiona :) uratowała mnie nawet przed własnym weselem - http://www.tantumrosa.pl/wskazania

DianaLagenko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2016, 12:15

Re: Grzybica pochwy

29 lip 2016, 12:18

Dziewczyny, też bardzo długo męczyłam się z grzybicą. Infekcja trwała, czas mijał, a moja frustracja się nasilała. Szukałam pomocy wszędzie, ale nie znajdowałam dobrego i skutecznego rozwiązania. Porady, jakie znalazłam w necie były dwojakie: wizyta u ginekologa i leczenie farmakologiczne, albo używanie naturalnych tkanin i zapewnienie okolicom intymnym stałego dopływu powietrza. Ponieważ leczenie farmakologiczne uważam za ostateczność, ze względu na konsekwencje, jakie niesie ze sobą stosowanie antybiotyków, wybrałam drugą opcję. Nosiłam wyłącznie bawełnianą bieliznę i luźne ubrania. Podmywałam się często, aby przyspieszyć proces leczenia. Niestety efekt był minimalny, mój problem nie znikał.

I wtedy trafiłam na prezentację produktów kolagenowych. Zawsze interesowały mnie naturalne kosmetyki i zdrowe produkty, więc nie był to do końca przypadek, jednak zrządzeniem losu dowiedziałam się od dystrybutorki, że powinnam wypróbować Kolagen Naturalny Graphite. Zgodnie z jej zaleceniami, stosowałam go na mokrą skórę za każdym razem po podmyciu. Moja radość nie miała granic, kiedy po około trzech dniach swędzenie i ból były już prawie niezauważalne! Po tygodniu stosowałam kolagen już tylko dwa razy dziennie, później już tylko po każdym prysznicu. Po dwóch tygodniach używania Graphitu zaczerwienienie nie było już zauważalne, a po miesiącu zniknęły wszelkie objawy. Byłam zachwycona prostotą stosowania i łatwością, z jaką znikała infekcja.

Jeżeli mogę Wam coś polecić, to właśnie kolagen naturalny: http://www.lagenko.pl/graphite/. Jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie śmiało.

krejzaczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2017, 09:34

Re: Grzybica pochwy

12 paź 2017, 09:37

Grzybice pochwy trzeba jak najszybciej wyleczyć, bo później ma się inne problemy (np. urologiczne). Polecam wenerologa Michajłowskiego, który jest świetnym specjalistą. Łapcie telefon: ☎ +48 794 421 332

MammaMia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 14 sty 2014, 15:45

Re: Grzybica pochwy

18 sty 2018, 09:55

Mi na wszelkie problemy z zakażeniami okolic intymnych pomaga - provag żel - https://www.aptekamini.pl/provag-zel-30-g.html. Chodzę na basen i niestety raz czy dwa razy do roku zdarzą się u mnie takie problemy.

smerfetka28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2018, 20:23

Re: Grzybica pochwy

09 maja 2018, 22:23

Przyczyną może być nadmierne wysuszenie błony śluzowej. https://salubron.com/pl/regevagia <- tutaj macie więcej informacji na ten temat.

miefo1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 04 lip 2018, 14:50

Re: Grzybica pochwy

04 lip 2018, 15:28

Moim zdaniem bardzo może pomóc Dominik Rysak https://ranking.abczdrowie.pl To polecony ginekolog przez moja dobrą przyjaciółkę. Zajmował się leczeniem u niej infekcji pochwy .Leczenie wymagało czasu, ale było wszystko w porządku.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość