Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Pocenie się i czerwone krostki

29 paź 2014, 15:39

Hej dziewczyny :) ostatnio mam dość krępujący problem mianowicie zauważyłam u siebie nadmierne pocenie się normalnie może bym się tym nie przejmowała ale mamy jesień i kurcze nie wiem dlaczego pomimo że ćwiczę tak jak zawsze jakoś intensywniej się pocę i niestety większość antyperspirantów nie daje sobie rady z moim problemem a jeszcze na domiar złego pojawiły się czerwone krostki pod pachami. Czy macie jakieś swoje sprawdzone które mogłybyście mi polecić ? które może są delikatne i nie wywołałyby tych krostek ? :)

Sandra1983
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2014, 14:21

Re: Pocenie się i czerwone krostki

31 paź 2014, 14:23

Znam ten bol az za dobrze niestety bardzo duzo dezodorantow mnie po prostu uczula a czerwone krostki byly dla mnie norma ale ostatnio kolezanka znalazla mi w necie bardzo fajny anty-perspirant z grupy aa jest naprawde delikatny i nie mam po nich takich problemow. Moze tez sproboj na pewno znajdziesz cos dla siebie.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Pocenie się i czerwone krostki

31 paź 2014, 17:05

Dzięki za odpowiedź może coś w tym jest :) w sumie ostatnio naprawdę zauważyłam że coraz więcej nawet moich koleżanek ma problem z doborem dobrego antyperspirantu. Co rusz narzekają na swoje że zostawiają białe ślady , uczulają albo po prostu nie są skuteczne. Chyba naprawdę muszę trochę się po necie i sklepach rozejrzeć za jakimś naprawdę dobrym.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Pocenie się i czerwone krostki

16 lis 2014, 19:33

Musisz coś zmienić to pewne. Ja np borykam się z problemem podrażnień. Ale przeszkadza mi dodatkowo to, że antyperspirant/dezodorant za słabo się wchłania. Jak wkładam bluzkę to mam plamy. Bo o przebarwieniach ogólnie nie wspomnę :( i dalej szukam ideału, albo czegoś bliskiego.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Pocenie się i czerwone krostki

17 lis 2014, 20:39

Dla mnie najdelikatniejszy jest póki co to garnier neo, co prawda nie używam go od dawna, bo ledwie 2 tygodnie, ale sprawdza się bardzo dobrze. To antyperspirant w kremie, baaarrdzoooo delikatny, ale mimo to skutecznie chroni przed poceniem.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Pocenie się i czerwone krostki

18 lis 2014, 18:20

Ja często moczę nogi w wodzie z rozpuszczonym mydłem. Trę je pumeksem. Spróbuj, może to będzie rozwiązanie.

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Pocenie się i czerwone krostki

25 maja 2016, 11:22

Mogę Ci polecić antyperspiranty bez aluminium, ale nie jest powiedziane, że pomogą. W tym artykule to opisano http://www.milionkobiet.pl/uroda/nadmie ... 7,1,a.html Oprócz kosmetyków, warto zastosować zioła, a gdyby to wszystko nie poskutkowało, to wtedy pozostaje lekarz...

hycia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2016, 08:40

Re: Pocenie się i czerwone krostki

30 maja 2016, 11:54

Na noc smaruj takie podrażnione miejsca czymś nawilżającym, myślę, że dobrze się tu sprawdzi sok z aloesu albo żel aloesowy.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość