grzendziak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:42

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

09 maja 2016, 16:04

chętnie się dowiem z czego można by skorzystać

brevka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2016, 09:10

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

11 maja 2016, 09:27

Polecam drenaż limfatyczny i masaż bańką chińską.
____________________________________________

adipex
jak szybko schudnąć
jak skutecznie schudnąć

0LENKA
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 10:38

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

13 maja 2016, 15:05

Tu masz jeszcze trochę informacji o zabiegach ujędrniających ciało i pomagających pozbyć się cellulitu http://ujedrnianie-skory.pl/ :)
marzą mi się takie własnie zabiegi. w zasadzie chętnie poszłabym na każdy z nich, bo w sumie różnią się niby jakimiś szczegółami ale tak naprawdę wszystkie działają. nowoczesne kliniki nie mają raczej w swojej ofercie byle czego

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

17 maja 2016, 09:43

Pytanie czy warto do razu udać się na specjalne zabiegi wyszczuplające,czy też lepiej będzie jeżeli same postaramy sie osiągnąć ten efekt,korzystając z odpowiednich kosmetyków,prowadząc aktywny tryb życia oraz dietę- to wg mnie najlepsze rozwiązanie.

Polianna1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 05 lut 2016, 14:48

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

17 maja 2016, 13:25

Mam takie pytanie, czy może któraś z Was korzystała z rollmasażu? Co raz więcej pojawia się salonów oferujących taki zabieg.

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

17 maja 2016, 15:20

No właśnie, w zasadzie każdy ten zabieg przynosi jakieś efekty i w kwestii wyszczuplania i pozbywania się cellulitu więc tak naprawdę cieżko się na cokolwiek zdecydować ;)

sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2016, 14:05

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

30 maja 2016, 14:33

A jak sobie radzicie z cellulitem? Jakieś ekspresowe metody możecie polecić? Ja mimo że schudłam 4kg, to cellulit nadal mam :( Myślicie, że taki zabieg http://www.klinikasfera.pl/medycyna-est ... -cellulitu mógłby dać efekty? Bo zastanawiam się, czy by nie spróbować :)

BleakTree
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2016, 15:59

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

01 cze 2016, 16:21

Na cellulit to ja bym poradziła po prostu regularne ćwiczenia. I o dziwo mówię to na przykładzie... mojej mamy! Zapisała się na aerobik, wszyscy się pośmiali, no bo jak to, babcia będzie się gibać z laseczkami, haha. No i teraz ja mam tyłek pełen cellulitu, a moja mama - nie. Jak ostatnio mierzyłyśmy ciuchy, to zauważyłam. Ćwiczy już chyba od roku, raz w tygodniu. Jakby mi czas pozwalał, to też być tak robiła... niestety, ona ma lepsze możliwości, bo jej tydzień pracy ma 20 a nie 40 godzin :/
Tak czy owak, zgrabny zadek to kwestia ćwiczeń, nie wcierania, wklepywania i wganiatania, czego smutnym przykładem jestem póki co.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

07 cze 2016, 09:03

Odnośnie cellulitu,to na forum jest już kilka podobnych tematów,warto poczytać aby po prostu wiedzieć więcej. Zgadzam się,że podstawą będą tutaj odpowiednie kosmetyki,w tym te naturalne oparte na bazie kolagenu,który pomoże się go pozbyć. Dodatkowo warto regularnie ćwiczyć,być aktywnym i chodzić na masaże.

Martika86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 16:30

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

19 cze 2016, 16:58

Jeśli chodzi o usuwanie cellulitu, to ja polecam zabieg mezoterapii z preparatem Revital Celluform. Można o nim poczytać tutaj: http://www.klinikasfera.pl/medycyna-est ... -cellulitu. Ja ten zabieg sobie zafundowałam i widzę efekty :) Ale też równocześnie zmieniłam dietę i zaczęłam pić znacznie więcej wody, o tym też nie wolno zapominać :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość